علاقه‌مندی مقایسه
ورود | ثبت نام
مقایسه
فروشنده شوید
استوری

استوری‌های محصول

برای دیدن استوری روی دایره‌ها بزنید.
+ ورود
هنوز استوری مرتبطی ثبت نشده؛ اولین استوری این محصول/مقاله را شما بگذارید.
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

معرفی محصول

خانه / 02. موتور، محرکه، تعلیق و وزنه تعادل / موتور آسانسور / موتور گیرلس آسانسور
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت AI آماده 0 تأمین‌کننده فعال

موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 توان 8.4KW

موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 متر بر ثانیه با توان 8.4 کیلووات، برای آسانسورهای ظرفیت‌بالا با حرکت کنترل‌شده، گشتاور زیاد و کارکرد نرم گزینه‌ای قابل بررسی...

وضعیت قیمت0 تومانواحد قیمت: هر عدد
تأمین‌کننده‌ها0فعال برای این محصول
نوع تجربهتجهیزات اصلی و گران‌قیمتموتور، تابلو، اینورتر، اپراتور درب و تجهیزات تصمیم‌محور.
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

قیمت و اقدام سریع

وضعیت قیمت izlift

قیمت استعلامی

هنوز پیشنهاد فعال برای این محصول ثبت نشده است.

بازه/شروع قیمتاستعلامی
واحد قیمتهر عدد
وضعیت تأییدبدون تأمین‌کننده فعال
آخرین بروزرسانی—
تأمین‌کننده فعال0
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

خلاصه فنی

خلاصه فنی و تصمیم‌گیری

برای تصمیم سریع‌تر قبل از تماس یا استعلام
تصمیم اصلیسازگاری با پروژه
قیمتاستعلامی/بازه‌ای
خدماتگارانتی و نصب
ریسکانتخاب نامتناسب با ظرفیت
جمع‌بندی خرید

موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 توان 8.4KW

Dضعیفامتیاز 46,8 از ۱۰۰

در «» وضعیت مناسبی دارد، اما «» نقطه‌ضعف اصلی آن است.

پوشش داده: 80,0٪اطمینان: 84,9٪
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

امتیاز Spec Pro

46.8از ۱۰۰

امتیاز Spec Pro

درجه: D

گیرلس

Spec Pro Breakdown

جزئیات امتیاز معیارهای Specs Pro

امتیاز نهایی از جمع وزن‌دار معیارهای فنی زیر ساخته شده است.

توان، گشتاور و ظرفیت محرکه ! روش محاسبه «توان، گشتاور و ظرفیت محرکه»
امتیاز خام: 28,7 از ۱۰۰
وزن معیار: 30,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 8,60
ورودی‌های فنی: rated_power_kw: 8.4 kW
ورودی‌های ناقص: elevator_machine_type، rated_output_torque_nm، rated_output_speed_rpm، gear_ratio
توضیح: توان نامی موتور: مقدار واقعی 8.4 kW با حد قابل‌قبول 5.5 kW و حد ایده‌آل 15 kW سنجیده شد. مبنا: توان بالاتر معمولاً دامنه کاربرد، ظرفیت قابل پشتیبانی و حاشیه انتخاب پروژه را افزایش می‌دهد؛ تطابق نهایی باید با محاسبات پروژه کنترل شود.. گشتاور نامی خروجی گیربکس: مقدار واقعی 8.4 N·m با حد قابل‌قبول 350 N·m و حد ایده‌آل 1400 N·m سنجیده شد. مبنا: گشتاور خروجی شاخص کلیدی توان راه‌اندازی و حرکت پایدار در موتور گیربکس آسانسور است.. سرعت نامی خروجی: مقدار واقعی 8.4 rpm با حد قابل‌قبول 45 rpm و حد ایده‌آل 150 rpm سنجیده شد. مبنا: دامنه سرعت خروجی بالاتر، انعطاف بیشتری در انتخاب فلکه و سرعت خطی ایجاد می‌کند؛ مقدار نهایی باید با قطر فلکه و سرعت آسانسور تطبیق داده شود.. نسبت تبدیل گیربکس: مقدار واقعی 8.4 با حد قابل‌قبول 30 و حد ایده‌آل 60 سنجیده شد. مبنا: نسبت تبدیل بالاتر معمولاً امکان تولید گشتاور خروجی بیشتر و کنترل بهتر در ماشین‌های گیربکسی را فراهم می‌کند؛ اما مقدار دقیق وابسته به طراحی موتور و فلکه است..
مولفه‌ها: نوع ماشین آسانسور ، توان نامی موتور (75,7)، گشتاور نامی خروجی گیربکس (1,6)، سرعت نامی خروجی (11,2)، نسبت تبدیل گیربکس (16,8)
28,7 / ۱۰۰
ضعیف وزن: 30,0% سهم نهایی: 8,60
سازگاری برق، کنترل و راه‌اندازی ! روش محاسبه «سازگاری برق، کنترل و راه‌اندازی»
امتیاز خام: نامشخص از ۱۰۰
وزن معیار: 20,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
ورودی‌های فنی: rated_voltage_v: 380 V، rated_frequency_hz: 50 Hz، rated_current_a: 16.1 A
ورودی‌های ناقص: motor_electrical_type، drive_control_type
توضیح: داده فنی موجود است، اما قانون این ویژگی با نوع یا مقدار داده سازگار نیست. قانون دسته را بازسازی یا ویرایش کنید. ورودی مورد انتظار: motor_electrical_type، rated_voltage_v، rated_frequency_hz، drive_control_type، rated_current_a.
— / ۱۰۰
قانون ناسازگار وزن: 20,0%
ترمز، ایمنی و انطباق استاندارد ! روش محاسبه «ترمز، ایمنی و انطباق استاندارد»
امتیاز خام: 59,2 از ۱۰۰
وزن معیار: 20,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 11,83
ورودی‌های فنی: ip_rating: IP54، compliance_standard: CE، insulation_class: F
ورودی‌های ناقص: brake_type، brake_torque_nm
توضیح: گشتاور ترمز: مقدار واقعی 54 N·m با حد قابل‌قبول 250 N·m و حد ایده‌آل 900 N·m سنجیده شد. مبنا: گشتاور ترمز بالاتر حاشیه ایمنی بیشتری ایجاد می‌کند؛ مقدار نهایی باید متناسب با ظرفیت، فلکه و نسبت تعلیق محاسبه شود.. درجه حفاظت IP: مقدار «IP54» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. استاندارد/گواهی انطباق: مقدار «CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع ترمز ، گشتاور ترمز (14,0)، درجه حفاظت IP (90,0)، استاندارد/گواهی انطباق (80,0)، کلاس عایقی (90,0)
59,2 / ۱۰۰
قابل بررسی وزن: 20,0% سهم نهایی: 11,83
سازگاری فلکه، سیم‌بکسل و نصب مکانیکی ! روش محاسبه «سازگاری فلکه، سیم‌بکسل و نصب مکانیکی»
امتیاز خام: 35,8 از ۱۰۰
وزن معیار: 18,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 6,45
ورودی‌های فنی: sheave_groove_count: 6
ورودی‌های ناقص: traction_sheave_diameter_mm، compatible_rope_diameter_mm، mounting_orientation، mounting_hole_center_distance_mm
توضیح: قطر فلکه کشش: مقدار واقعی 6 mm با حد قابل‌قبول 240 mm و حد ایده‌آل 520 mm سنجیده شد. مبنا: قطر فلکه بزرگ‌تر معمولاً برای عمر سیم‌بکسل، زاویه تماس و حرکت نرم‌تر مزیت دارد؛ مقدار دقیق باید با قطر سیم‌بکسل کنترل شود.. تعداد شیار فلکه: مقدار واقعی 6 با حد قابل‌قبول 3 و حد ایده‌آل 6 سنجیده شد. مبنا: تعداد شیار بیشتر امکان استفاده از تعداد سیم‌بکسل بیشتر و پوشش ظرفیت بالاتر را فراهم می‌کند.. قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 6 mm با حد قابل‌قبول 8 mm و حد ایده‌آل 13 mm سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از قطرهای بالاتر معمولاً دامنه کاربرد و ظرفیت مکانیکی بیشتری ایجاد می‌کند؛ تطابق نهایی با شیار فلکه ضروری است.. فاصله مراکز سوراخ‌های نصب: مقدار واقعی 6 mm با حد قابل‌قبول 250 mm و حد ایده‌آل 600 mm سنجیده شد. مبنا: ثبت و کافی بودن ابعاد نصب، تطبیق با شاسی و جایگزینی موتور را کم‌ریسک‌تر می‌کند..
مولفه‌ها: قطر فلکه کشش (1,6)، تعداد شیار فلکه (100,0)، قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی (48,8)، جهت نصب ، فاصله مراکز سوراخ‌های نصب (1,4)
35,8 / ۱۰۰
ضعیف وزن: 18,0% سهم نهایی: 6,45
دوام، نگهداری و بهره‌برداری عملیاتی ! روش محاسبه «دوام، نگهداری و بهره‌برداری عملیاتی»
امتیاز خام: 87,9 از ۱۰۰
وزن معیار: 12,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 10,55
ورودی‌های فنی: insulation_class: F، ip_rating: IP54، rated_current_a: 16.1 A، compliance_standard: CE
ورودی‌های ناقص: machine_weight_kg
توضیح: کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. درجه حفاظت IP: مقدار «IP54» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. جریان نامی: مقدار واقعی 16.1 A با حد قابل‌قبول 35 A و حد ایده‌آل 10 A سنجیده شد. مبنا: جریان پایین‌تر در توان مشابه می‌تواند به بهره‌برداری اقتصادی‌تر و فشار کمتر بر تجهیزات برق کمک کند.. مستندات انطباق: مقدار «CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: کلاس عایقی (90,0)، درجه حفاظت IP (90,0)، وزن دستگاه ، جریان نامی (91,5)، مستندات انطباق (80,0)
87,9 / ۱۰۰
عالی وزن: 12,0% سهم نهایی: 10,55
مناسب آسانسور مسکونی استاندارد ! روش محاسبه «مناسب آسانسور مسکونی استاندارد»
امتیاز خام: نامشخص از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: rated_power_kw: 8.4 kW
ورودی‌های ناقص: elevator_machine_type، drive_control_type، brake_type، traction_sheave_diameter_mm
توضیح: داده فنی موجود است، اما قانون این ویژگی با نوع یا مقدار داده سازگار نیست. قانون دسته را بازسازی یا ویرایش کنید. ورودی مورد انتظار: elevator_machine_type، rated_power_kw، drive_control_type، brake_type، traction_sheave_diameter_mm.
— / ۱۰۰
قانون ناسازگار طبقه‌بندی
مناسب ظرفیت بالاتر یا ترافیک بیشتر ! روش محاسبه «مناسب ظرفیت بالاتر یا ترافیک بیشتر»
امتیاز خام: 44,8 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: rated_power_kw: 8.4 kW، insulation_class: F، ip_rating: IP54
ورودی‌های ناقص: rated_output_torque_nm، brake_torque_nm
توضیح: توان نامی: مقدار واقعی 8.4 kW با حد قابل‌قبول 7.5 kW و حد ایده‌آل 15 kW سنجیده شد. مبنا: برای ظرفیت یا ترافیک بالاتر، توان بالاتر حاشیه انتخاب بیشتری ایجاد می‌کند.. گشتاور خروجی: مقدار واقعی 8.4 N·m با حد قابل‌قبول 600 N·m و حد ایده‌آل 1400 N·m سنجیده شد. مبنا: گشتاور بالاتر برای راه‌اندازی مطمئن و کنترل بارهای سنگین‌تر ضروری‌تر است.. گشتاور ترمز: مقدار واقعی 8.4 N·m با حد قابل‌قبول 400 N·m و حد ایده‌آل 1000 N·m سنجیده شد. مبنا: در ظرفیت بالاتر، ترمز قوی‌تر و متناسب با محاسبات ایمنی اهمیت بیشتری دارد.. کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. درجه حفاظت: مقدار «IP54» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: توان نامی (69,2)، گشتاور خروجی (0,9)، گشتاور ترمز (1,4)، کلاس عایقی (90,0)، درجه حفاظت (90,0)
44,8 / ۱۰۰
ضعیف طبقه‌بندی
مناسب حرکت نرم با اینورتر ! روش محاسبه «مناسب حرکت نرم با اینورتر»
امتیاز خام: نامشخص از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: rated_frequency_hz: 50 Hz
ورودی‌های ناقص: drive_control_type، motor_electrical_type، rated_output_speed_rpm، brake_type
توضیح: داده فنی موجود است، اما قانون این ویژگی با نوع یا مقدار داده سازگار نیست. قانون دسته را بازسازی یا ویرایش کنید. ورودی مورد انتظار: drive_control_type، motor_electrical_type، rated_frequency_hz، rated_output_speed_rpm، brake_type.
— / ۱۰۰
قانون ناسازگار طبقه‌بندی
مناسب تعویض و نصب در پروژه موجود ! روش محاسبه «مناسب تعویض و نصب در پروژه موجود»
امتیاز خام: 85,2 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: sheave_diameter_mm: 400 mm
ورودی‌های ناقص: mounting_orientation، mounting_hole_center_distance_mm، traction_sheave_diameter_mm، compatible_rope_diameter_mm، machine_weight_kg
توضیح: فاصله سوراخ‌های نصب: مقدار واقعی 400 mm با حد قابل‌قبول 250 mm و حد ایده‌آل 600 mm سنجیده شد. مبنا: ثبت الگوی نصب و فاصله سوراخ‌ها ریسک ساخت شاسی جدید یا تغییرات پرهزینه را کاهش می‌دهد.. قطر فلکه: مقدار واقعی 400 mm با حد قابل‌قبول 240 mm و حد ایده‌آل 520 mm سنجیده شد. مبنا: قطر فلکه باید با سیم‌بکسل، سرعت و فضای نصب پروژه موجود هماهنگ باشد.. قطر سیم‌بکسل سازگار: مقدار واقعی 400 mm با حد قابل‌قبول 8 mm و حد ایده‌آل 13 mm سنجیده شد. مبنا: هماهنگی با قطر سیم‌بکسل موجود یکی از شروط مهم تعویض کم‌ریسک است.. وزن موتور: مقدار واقعی 400 kg با حد قابل‌قبول 550 kg و حد ایده‌آل 180 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر در تعویض، حمل و نصب را ساده‌تر می‌کند؛ البته باید با ظرفیت مکانیکی مقایسه شود..
مولفه‌ها: جهت نصب ، فاصله سوراخ‌های نصب (77,1)، قطر فلکه (85,0)، قطر سیم‌بکسل سازگار (100,0)، وزن موتور (79,2)
85,2 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
مناسب پروژه اقتصادی گیربکسی ! روش محاسبه «مناسب پروژه اقتصادی گیربکسی»
امتیاز خام: نامشخص از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: compliance_standard: CE، ip_rating: IP54
ورودی‌های ناقص: elevator_machine_type، drive_control_type، machine_weight_kg
توضیح: داده فنی موجود است، اما قانون این ویژگی با نوع یا مقدار داده سازگار نیست. قانون دسته را بازسازی یا ویرایش کنید. ورودی مورد انتظار: elevator_machine_type، drive_control_type، compliance_standard، ip_rating، machine_weight_kg.
— / ۱۰۰
قانون ناسازگار طبقه‌بندی
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

مشخصات فنی واقعی

عنوان ویژگی فنیمقدارواحد
نوع موتور/درایوگیرلس
نوع کنترل سرعتVVVF (اینورتر)
توان نامی8.4kW
سرعت نامی موتور95rpm
ولتاژ نامی380V
تعداد فازسه‌فاز
فرکانس نامی50Hz
گشتاور نامی840N·m
جرم مجاز کابین1200kg
سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی1m/s
جریان نامی16.1A
قطر فلکه400mm
تعداد شیار فلکه6
قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی10mm
نسبت تعلیق2:1
ولتاژ بوبین ترمز110V
درجه حفاظت IPIP54
کلاس عایقیF
سیستم انکودر/فیدبکانکودر مطلق
وزن موتور350kg
استاندارد/گواهی انطباقCE
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

بررسی سازگاری

Compatibility Engine

بررسی سازگاری محصول

این بررسی جایگزین نظر کارشناس نیست؛ برای غربال‌گری اولیه و تبدیل نیاز به استعلام دقیق استفاده می‌شود.

46.8امتیاز Spec Pro
Specs Pro Connected این موتور بر اساس معیارهای فنی خودش بررسی می‌شود.

فرم زیر با داده‌های موتور، ظرفیت، سرعت، برق، کنترل سرعت و معیارهای Spec Pro طراحی شده تا نتیجه فقط یک چک عمومی نباشد.

گرید D محدود: 28.7 نامشخص: — متوسط: 59.2 محدود: 35.8
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

تأمین‌کنندگان پیشنهادی

Supplier Intelligence

تأمین‌کننده‌های پیشنهادی izlift

ابتدا کمپین تبلیغاتی پرداخت‌شده، سپس امتیاز تأمین‌کننده و در امتیاز برابر، کمترین قیمت ملاک است.

هنوز داده کافی برای رتبه‌بندی تأمین‌کننده‌های این محصول وجود ندارد.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

استعلام و RFQ

مرحله بعد

بررسی سازگاری و استعلام قیمت

خروجی مشاور هوشمند، بررسی سازگاری یا محاسبه‌گر پروژه را به درخواست استعلام تبدیل کن.

استعلام هوشمند

محاسبه نیاز پروژه و استعلام قیمت

اطلاعات را وارد کنید تا درخواست شما برای تأمین‌کننده‌های مرتبط قابل بررسی شود.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

محتوای تکمیلی محصول

جمع‌بندی کارشناسی

این محصول از نظر فنی یک ماشین گیرلس کششی ظرفیت‌بالا است، نه موتور گیربکسی. ترکیب ظرفیت 1200 کیلوگرم، سرعت 1m/s، توان 8.4kW و گشتاور حدود 840N·m نشان می‌دهد تمرکز طراحی آن روی حمل بار/مسافر بیشتر با سرعت متوسط و کنترل نرم حرکت است. فلکه 400 میلی‌متری، سیم‌بکسل 10 میلی‌متری و روپیگ 2:1 باعث می‌شود انتخاب این موتور حتماً باید با نقشه چاه، آرایش سیم‌بکسل، فضای نصب، تابلو فرمان و درایو سازگار بررسی شود. مقادیر گشتاور، دور، جریان، وزن و برخی اقلام مانند نوع انکودر و ترمز در این فایل بر اساس مشخصات ثبت‌شده و برآورد فنی تکمیل شده‌اند و بهتر است پیش از خرید نهایی با پلاک موتور یا دیتاشیت فوردر تطبیق داده شوند.

ویژگی‌های کلیدی

  • موتور/ماشین گیرلس آسانسور با ظرفیت اسمی 16 نفره یا حدود 1200 کیلوگرم
  • توان نامی 8.4 کیلووات برای آسانسور سرعت 1 متر بر ثانیه
  • کنترل سرعت با اینورتر VVVF/VFD برای حرکت نرم‌تر و توقف دقیق‌تر
  • گشتاور نامی تقریبی 840 نیوتن‌متر در دور حدود 95rpm
  • فلکه کشش 400 میلی‌متری با 6 شیار برای سیم‌بکسل 10 میلی‌متری
  • نسبت تعلیق 2:1، مناسب برای کاهش بار مستقیم روی موتور و افزایش کنترل‌پذیری
  • ترمز الکترومغناطیسی فنری Fail-safe با گشتاور ترمز ثبت‌شده 1600N·m
  • کلاس عایقی F و درجه حفاظت IP54 برای کاربری رایج موتورخانه/فضای نصب کنترل‌شده
  • انکودر مطلق برای فیدبک دقیق‌تر موقعیت و سرعت در سیستم‌های گیرلس
  • وزن حدود 350 کیلوگرم؛ نیازمند بررسی سازه، شاسی و روش حمل قبل از نصب

نکات مثبت

  • ظرفیت حمل بالا؛ مناسب پروژه‌های 16 نفره، باربر سبک یا ساختمان‌هایی با ترافیک بیشتر
  • سرعت 1m/s برای پروژه‌هایی که اولویت با ظرفیت، نرمی حرکت و ایمنی است نه سرعت بالا
  • موتور گیرلس با حذف گیربکس، معمولاً صدای کمتر، راندمان بهتر و سرویس مکانیکی ساده‌تری نسبت به گیربکسی دارد
  • گشتاور بالا در دور پایین برای راه‌اندازی نرم کابین سنگین‌تر مناسب‌تر است
  • فلکه 400 میلی‌متری و سیم‌بکسل 10 میلی‌متری برای پکیج‌های ظرفیت‌بالا انتخاب منطقی‌تری نسبت به فلکه‌های کوچک‌تر است
  • کنترل VVVF امکان تنظیم شتاب، کاهش ضربه حرکتی و توقف دقیق‌تر در تراز طبقه را فراهم می‌کند
  • ترمز Fail-safe از نظر ایمنی عملیاتی برای ماشین‌آلات آسانسور اهمیت بالایی دارد

محدودیت‌ها / نکات منفی

  • برای پروژه‌های کم‌ظرفیت یا آسانسورهای 6 تا 8 نفره احتمالاً بیش‌ازنیاز و غیراقتصادی است
  • وزن حدود 350 کیلوگرم، حمل، جانمایی و طراحی شاسی را حساس‌تر می‌کند
  • به درایو سازگار با موتور گیرلس، انکودر و مشخصات جریان/توان نیاز دارد؛ انتخاب اشتباه تابلو می‌تواند باعث لرزش، خطا یا عملکرد ضعیف شود
  • سرعت 1m/s برای ساختمان‌هایی که نیاز واقعی به سرعت 1.6 یا 2m/s دارند مناسب نیست
  • مقادیر برآوردی مثل جریان، گشتاور، نوع انکودر و وزن باید پیش از خرید نهایی با پلاک یا دیتاشیت سازنده تطبیق داده شوند
  • به دلیل ظرفیت بالا، کنترل دقیق کشش سیم‌بکسل، تراز شاسی و هم‌محوری فلکه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند

تصمیم‌یار و راهنمای خرید

تصمیم‌یار خرید

تصمیم‌یار خرید

اگر پروژه شما آسانسور 16 نفره یا حدود 1200 کیلوگرم با سرعت 1 متر بر ثانیه است، این موتور گیرلس فوردر از نظر ظرفیت، گشتاور و آرایش فلکه گزینه‌ای قابل بررسی است. نقطه قوت اصلی آن ظرفیت بالا و گشتاور زیاد در سرعت متوسط است؛ یعنی برای پروژه‌هایی مناسب‌تر است که حمل مطمئن و نرم بار/مسافر مهم‌تر از سرعت زیاد باشد.

قبل از انتخاب نهایی، حتماً سه چیز را کنترل کنید: اول، سازگاری موتور با تابلو و درایو VVVF؛ دوم، تطبیق فلکه 400 میلی‌متری و سیم‌بکسل 10 میلی‌متری با نقشه تعلیق؛ سوم، امکان حمل و نصب دستگاه حدود 350 کیلوگرمی روی شاسی یا سازه موتورخانه/محل نصب.

راهنمای خرید

راهنمای خرید تخصصی موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1

1) ظرفیت واقعی پروژه را با 1200 کیلوگرم تطبیق دهید

عنوان 16 نفره معمولاً معادل حدود 1200 کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. اگر ظرفیت طراحی شما کمتر است، استفاده از این موتور ممکن است هزینه خرید، درایو، شاسی و نصب را بی‌دلیل بالا ببرد. اگر ظرفیت پروژه واقعاً 16 نفره یا نزدیک به 1200 کیلوگرم است، توان 8.4kW و گشتاور حدود 840N·m می‌تواند از نظر فنی منطقی باشد.

2) سرعت 1m/s را با ارتفاع و ترافیک ساختمان بسنجید

این مدل برای سرعت 1 متر بر ثانیه تعریف شده است. برای ساختمان‌های متوسط و پروژه‌هایی که ظرفیت بالا دارند ولی سرعت زیاد نمی‌خواهند، این سرعت انتخابی اقتصادی و کنترل‌پذیر است. اما اگر ساختمان ارتفاع زیاد یا ترافیک سنگین داشته باشد، باید بررسی شود که سرعت 1m/s پاسخ‌گوی زمان انتظار و سیکل حرکتی هست یا نه.

3) درایو و تابلو فرمان را جداگانه جدی بگیرید

موتور گیرلس بدون انتخاب درست درایو عملاً عملکرد مطلوبی نخواهد داشت. درایو باید از نظر توان، جریان، نوع انکودر، الگوریتم کنترل و تنظیمات پارامتری با موتور سازگار باشد. مقدار جریان حدود 16.1A در این فایل برای انتخاب اولیه مفید است، اما جریان نهایی باید از پلاک موتور یا دیتاشیت تأیید شود.

4) فلکه، سیم‌بکسل و روپیگ را با نقشه اجرایی تطبیق دهید

در این فایل فلکه 400 میلی‌متری، 6 شیار، سیم‌بکسل 10 میلی‌متری و روپیگ 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای ظرفیت بالاتر منطقی است، اما باید با فضای چاه، محل استقرار موتور، زاویه پیچش سیم‌بکسل، تعداد بکسل‌ها و کشش مجاز کاملاً هماهنگ باشد.

5) ترمز و ایمنی توقف را کنترل کنید

ترمز الکترومغناطیسی فنری Fail-safe و گشتاور ترمز 1600N·m برای توقف ایمن اهمیت دارد. در خرید نهایی، ولتاژ بوبین ترمز، نحوه آزادسازی دستی، وضعیت میکروسوئیچ ترمز و سازگاری آن با تابلو فرمان را بررسی کنید.

6) وزن و جانمایی نصب را از قبل بررسی کنید

وزن حدود 350 کیلوگرم یعنی حمل، جابه‌جایی، شاسی‌کشی و تراز نصب باید برنامه‌ریزی شود. قبل از خرید، مسیر حمل تا محل نصب، تحمل سازه، محل پیچ‌های پایه و فضای سرویس اطراف موتور را بررسی کنید.

تحلیل مشخصات فنی و امتیاز

خلاصه مشخصات فنی موتور گیرلس فوردر 16 نفره

  • نوع ماشین: گیرلس کششی
  • ظرفیت قابل پشتیبانی: حدود 1200 کیلوگرم / 16 نفر
  • سرعت آسانسور: 1 متر بر ثانیه
  • توان نامی: 8.4 کیلووات
  • گشتاور نامی: حدود 840 نیوتن‌متر
  • دور نامی: حدود 95 دور بر دقیقه
  • فلکه کشش: 400 میلی‌متر، 6 شیار
  • سیم‌بکسل پیشنهادی/قابل پشتیبانی: 10 میلی‌متر
  • نسبت تعلیق: 2:1
  • تغذیه: سه‌فاز، 380 ولت، 50 هرتز
  • ترمز: الکترومغناطیسی فنری Fail-safe، بوبین 110 ولت
  • کلاس عایقی / IP: F / IP54
  • فیدبک: انکودر مطلق
  • وزن دستگاه: حدود 350 کیلوگرم

این مشخصات برای انتخاب اولیه مناسب است، اما برای خرید نهایی باید با پلاک موتور، دیتاشیت فوردر، نقشه اجرایی و مشخصات تابلو فرمان تطبیق داده شود.

کاربردهای مناسب

  • آسانسورهای مسافربر 16 نفره با سرعت 1 متر بر ثانیه
  • پروژه‌های ظرفیت‌بالا که نیاز به حرکت نرم و کنترل‌شده دارند
  • ساختمان‌های پرتردد با ارتفاع متوسط که سرعت بسیار بالا نیاز ندارند
  • آسانسورهای باربر سبک یا مسافربر-باربر در صورت تأیید نقشه و استاندارد پروژه
  • پکیج‌های گیرلس با آرایش روپیگ 2:1 و سیم‌بکسل 10 میلی‌متری
  • پروژه‌هایی که کاهش صدا و حذف گیربکس نسبت به موتورهای گیربکسی برایشان مزیت محسوب می‌شود

مقاله کامل محصول

موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 توان 8.4KW یک ماشین گیرلس آسانسور با ظرفیت بالا است که برای آسانسورهای حدود 16 نفره یا 1200 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه در نظر گرفته می‌شود. این مدل با توان 8.4 کیلووات، گشتاور تقریبی 840 نیوتن‌متر و دور نامی حدود 95rpm بیشتر برای پروژه‌هایی مناسب است که ظرفیت حمل بالا و حرکت نرم اهمیت بیشتری از سرعت زیاد دارد.

مشاهده ادامه مقاله

در مشخصات ثبت‌شده، این محصول به‌عنوان موتور گیرلس با کنترل VVVF/اینورتر معرفی شده است. در ماشین‌های گیرلس، فلکه کشش مستقیماً با محور موتور درگیر است و خبری از گیربکس واسط نیست؛ بنابراین کیفیت کنترل درایو، فیدبک انکودر، گشتاور راه‌اندازی و تنظیمات پارامتری تابلو فرمان نقش مستقیمی در نرمی حرکت و دقت توقف دارند.

تحلیل فنی ظرفیت 16 نفره و توان 8.4 کیلووات

ظرفیت 16 نفره معمولاً در بازار آسانسور معادل حدود 1200 کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. برای چنین ظرفیتی، موتور باید علاوه بر توان کافی، گشتاور مناسبی در سرعت پایین تولید کند. توان 8.4kW در کنار سرعت 1m/s نشان می‌دهد تمرکز این مدل روی جابه‌جایی ظرفیت بالاتر با سرعت متوسط است؛ نه روی سرعت‌های بالاتر مثل 1.6 یا 2 متر بر ثانیه.

گشتاور 840N·m در این فایل برای تحلیل اولیه بسیار مهم است. در موتور گیرلس، گشتاور خروجی عملاً در محل فلکه و محور ماشین اهمیت دارد؛ چون فلکه مستقیماً به موتور وابسته است. بنابراین اگر پروژه شما ظرفیت بالا دارد و به حرکت نرم در شروع و توقف نیاز دارد، این سطح گشتاور می‌تواند یک مزیت کاربردی باشد.

سرعت 1 متر بر ثانیه برای چه پروژه‌هایی مناسب است؟

سرعت 1m/s برای ساختمان‌های متوسط، پروژه‌های ظرفیت‌بالا با ارتفاع نه‌چندان زیاد، یا آسانسورهایی که اولویت آن‌ها حمل مطمئن و ایمن است، انتخاب رایجی محسوب می‌شود. این سرعت معمولاً فشار کمتری نسبت به سرعت‌های بالاتر به سیستم کنترل، ترمز، ریل، کفشک و اجزای مکانیکی وارد می‌کند.

اگر پروژه شما برج بلند یا ساختمان بسیار پرتردد است، ممکن است سرعت 1m/s از نظر زمان انتظار کافی نباشد. در چنین شرایطی باید محاسبه ترافیک، تعداد توقف، ارتفاع مسیر و کاربری ساختمان بررسی شود.

فلکه 400 میلی‌متری، سیم‌بکسل 10 و روپیگ 2:1

در مشخصات این مدل، قطر فلکه 400 میلی‌متر، تعداد شیار 6 عدد، سیم‌بکسل 10 میلی‌متر و نسبت تعلیق 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای موتورهای ظرفیت‌بالاتر منطقی است؛ چون قطر فلکه بزرگ‌تر و سیم‌بکسل ضخیم‌تر معمولاً با بارهای بالاتر و شرایط کشش سنگین‌تر سازگارتر هستند.

با روپیگ 2:1، سرعت خطی سیم‌بکسل و دور فلکه نسبت متفاوتی با سرعت کابین پیدا می‌کند. به همین دلیل در انتخاب موتور، فقط توان اسمی کافی نیست؛ باید قطر فلکه، نسبت تعلیق، سرعت کابین و گشتاور خروجی با هم دیده شوند.

برق، کنترل و انکودر

این محصول با تغذیه سه‌فاز AC، ولتاژ 380V و فرکانس 50Hz معرفی شده است. کنترل سرعت نیز از نوع VVVF/VFD است. در موتورهای گیرلس، اینورتر فقط وسیله راه‌اندازی نیست؛ بلکه بخش اصلی کنترل کیفیت حرکت است و شتاب‌گیری، کاهش سرعت، توقف در تراز طبقه و کنترل گشتاور به تنظیمات آن وابسته است.

وجود انکودر مطلق در مشخصات ثبت‌شده، برای کنترل دقیق‌تر موقعیت و سرعت اهمیت دارد. هنگام خرید، باید مطمئن شوید تابلو فرمان و درایو انتخابی با نوع انکودر، رزولوشن، پروتکل و کابل‌کشی آن سازگار است.

ترمز، ایمنی و توقف

ترمز این مدل به‌صورت الکترومغناطیسی فنری Fail-safe ثبت شده است. در این نوع ترمز، اصل طراحی بر این است که در حالت قطع برق، ترمز درگیر شود و نگه‌داری ایمن انجام دهد. گشتاور ترمز 1600N·m و ولتاژ بوبین 110V از مشخصاتی هستند که باید در مرحله انتخاب تابلو، مدار ترمز و ایمنی کنترل شوند.

مزایا و محدودیت‌های این مدل

مزایا

  • مناسب برای ظرفیت بالا؛ حدود 1200kg یا 16 نفر
  • گشتاور زیاد در دور پایین، مناسب برای حرکت نرم کابین سنگین‌تر
  • ساختار گیرلس با صدای کمتر و حذف گیربکس نسبت به سیستم‌های گیربکسی
  • سازگاری با کنترل VVVF برای توقف دقیق‌تر و کیفیت حرکت بهتر
  • فلکه 400 میلی‌متری و سیم‌بکسل 10 میلی‌متری برای پکیج‌های ظرفیت‌بالا
  • ترمز Fail-safe برای ایمنی توقف و نگه‌داری کابین

محدودیت‌ها

  • برای ظرفیت‌های پایین‌تر ممکن است بیش‌ازنیاز و غیراقتصادی باشد.
  • سرعت 1m/s برای ساختمان‌های بلند یا بسیار پرتردد ممکن است کافی نباشد.
  • به انتخاب دقیق درایو، تابلو، انکودر و پارامترهای کنترل نیاز دارد.
  • وزن حدود 350kg نصب و حمل را حساس‌تر می‌کند.
  • برخی مقادیر ثبت‌شده باید با پلاک یا دیتاشیت نهایی فوردر تطبیق داده شوند.

راهنمای خرید تخصصی موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1

1) ظرفیت واقعی پروژه را با 1200 کیلوگرم تطبیق دهید

عنوان 16 نفره معمولاً معادل حدود 1200 کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. اگر ظرفیت طراحی شما کمتر است، استفاده از این موتور ممکن است هزینه خرید، درایو، شاسی و نصب را بی‌دلیل بالا ببرد. اگر ظرفیت پروژه واقعاً 16 نفره یا نزدیک به 1200 کیلوگرم است، توان 8.4kW و گشتاور حدود 840N·m می‌تواند از نظر فنی منطقی باشد.

2) سرعت 1m/s را با ارتفاع و ترافیک ساختمان بسنجید

این مدل برای سرعت 1 متر بر ثانیه تعریف شده است. برای ساختمان‌های متوسط و پروژه‌هایی که ظرفیت بالا دارند ولی سرعت زیاد نمی‌خواهند، این سرعت انتخابی اقتصادی و کنترل‌پذیر است. اما اگر ساختمان ارتفاع زیاد یا ترافیک سنگین داشته باشد، باید بررسی شود که سرعت 1m/s پاسخ‌گوی زمان انتظار و سیکل حرکتی هست یا نه.

3) درایو و تابلو فرمان را جداگانه جدی بگیرید

موتور گیرلس بدون انتخاب درست درایو عملاً عملکرد مطلوبی نخواهد داشت. درایو باید از نظر توان، جریان، نوع انکودر، الگوریتم کنترل و تنظیمات پارامتری با موتور سازگار باشد. مقدار جریان حدود 16.1A در این فایل برای انتخاب اولیه مفید است، اما جریان نهایی باید از پلاک موتور یا دیتاشیت تأیید شود.

4) فلکه، سیم‌بکسل و روپیگ را با نقشه اجرایی تطبیق دهید

در این فایل فلکه 400 میلی‌متری، 6 شیار، سیم‌بکسل 10 میلی‌متری و روپیگ 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای ظرفیت بالاتر منطقی است، اما باید با فضای چاه، محل استقرار موتور، زاویه پیچش سیم‌بکسل، تعداد بکسل‌ها و کشش مجاز کاملاً هماهنگ باشد.

5) ترمز و ایمنی توقف را کنترل کنید

ترمز الکترومغناطیسی فنری Fail-safe و گشتاور ترمز 1600N·m برای توقف ایمن اهمیت دارد. در خرید نهایی، ولتاژ بوبین ترمز، نحوه آزادسازی دستی، وضعیت میکروسوئیچ ترمز و سازگاری آن با تابلو فرمان را بررسی کنید.

6) وزن و جانمایی نصب را از قبل بررسی کنید

وزن حدود 350 کیلوگرم یعنی حمل، جابه‌جایی، شاسی‌کشی و تراز نصب باید برنامه‌ریزی شود. قبل از خرید، مسیر حمل تا محل نصب، تحمل سازه، محل پیچ‌های پایه و فضای سرویس اطراف موتور را بررسی کنید.

جمع‌بندی کارشناسی

موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 توان 8.4kW برای پروژه‌هایی مناسب است که ظرفیت بالا، حرکت نرم و کنترل‌پذیری بیشتر از سرعت زیاد اهمیت دارد. اگر نقشه پروژه شما ظرفیت 1200kg، روپیگ 2:1، فلکه 400mm و سیم‌بکسل 10mm را تأیید می‌کند، این مدل از نظر فنی گزینه‌ای قابل بررسی است. با این حال، خرید نهایی باید بعد از کنترل دیتاشیت، پلاک موتور، نوع انکودر، جریان واقعی، درایو سازگار، ابعاد نصب و شرایط حمل انجام شود.

دعوت به اقدام

برای انتخاب دقیق موتور گیرلس فوردر 16 نفره، مشخصات پروژه، ظرفیت، سرعت، روپیگ، نوع تابلو و فضای نصب را با این مدل تطبیق دهید و قبل از خرید قیمت و دیتاشیت را استعلام کنید.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

مقاله و سؤالات متداول

سؤالات متداول

این موتور گیرلس فوردر برای چه آسانسوری مناسب است؟

برای آسانسورهای حدود 16 نفره یا 1200 کیلوگرم با سرعت 1 متر بر ثانیه مناسب‌تر است؛ به‌ویژه پروژه‌هایی که ظرفیت بالا و حرکت نرم نسبت به سرعت زیاد اولویت دارد.

آیا این محصول موتور گیربکسی است یا گیرلس؟

بر اساس مشخصات ثبت‌شده، این محصول گیرلس است. اگرچه در دسته‌بندی فایل عبارت موتور گیربکس هم دیده می‌شود، اما نوع ماشین و نوع درایو هر دو گیرلس ثبت شده‌اند.

توان 8.4 کیلووات برای 16 نفر کافی است؟

برای سرعت 1m/s و ظرفیت حدود 1200kg، توان 8.4kW همراه با گشتاور حدود 840N·m می‌تواند منطقی باشد، اما باید با نقشه تعلیق، وزن کابین، وزنه تعادل، راندمان سیستم و دیتاشیت سازنده کنترل شود.

چرا کنترل VVVF برای موتور گیرلس مهم است؟

در موتور گیرلس، کیفیت حرکت به کنترل دقیق سرعت و گشتاور وابسته است. VVVF/VFD شتاب‌گیری، کاهش سرعت، توقف در تراز طبقه و نرمی حرکت را مدیریت می‌کند.

فلکه 400 میلی‌متری و سیم‌بکسل 10 میلی‌متری چه اهمیتی دارد؟

این ترکیب برای ظرفیت‌های بالاتر رایج‌تر است و باید با روپیگ 2:1، تعداد شیار، فضای چاه، قطر سیم‌بکسل و نقشه اجرایی تطبیق داده شود.

قبل از خرید این موتور چه مواردی باید بررسی شود؟

پلاک و دیتاشیت موتور، نوع انکودر، جریان واقعی، سازگاری درایو، ولتاژ ترمز، قطر فلکه، سیم‌بکسل، ابعاد نصب، وزن دستگاه و تحمل شاسی باید کنترل شوند.

مقاله و تحلیل کامل محصول

معرفی موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 توان 8.4KW موتور گیرلس فوردر 16 نفره سرعت 1 توان 8.4KW یک ماشین گیرلس آسانسور با ظرفیت بالا است که برای آسانسورهای حدود 16 نفره یا 1200 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه در نظر گرفته می‌شود. این مدل با توان 8.4 کیلووات، گشتاور تقریبی 840 نیوتن‌متر و دور نامی حدود 95rpm بیشتر برای پروژه‌هایی مناسب است که ظرفیت حمل بالا…

مطالعه مقاله کامل