علاقه‌مندی مقایسه
ورود | ثبت نام
مقایسه
فروشنده شوید
استوری

استوری‌های محصول

برای دیدن استوری روی دایره‌ها بزنید.
+ ورود
هنوز استوری مرتبطی ثبت نشده؛ اولین استوری این محصول/مقاله را شما بگذارید.
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

معرفی محصول

خانه / 02. موتور، محرکه، تعلیق و وزنه تعادل / موتور آسانسور / موتور گیرلس آسانسور
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت AI آماده 0 تأمین‌کننده فعال

موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 توان 5.3KW

موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 متر بر ثانیه با توان 5.3 کیلووات، برای آسانسورهای مسافربر ظرفیت متوسط در محدوده حدود 750 کیلوگرم تحلیل می‌شود. این مدل...

وضعیت قیمت0 تومانواحد قیمت: هر عدد
تأمین‌کننده‌ها0فعال برای این محصول
نوع تجربهتجهیزات اصلی و گران‌قیمتموتور، تابلو، اینورتر، اپراتور درب و تجهیزات تصمیم‌محور.
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

قیمت و اقدام سریع

وضعیت قیمت izlift

قیمت استعلامی

هنوز پیشنهاد فعال برای این محصول ثبت نشده است.

بازه/شروع قیمتاستعلامی
واحد قیمتهر عدد
وضعیت تأییدبدون تأمین‌کننده فعال
آخرین بروزرسانی—
تأمین‌کننده فعال0
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

خلاصه فنی

خلاصه فنی و تصمیم‌گیری

برای تصمیم سریع‌تر قبل از تماس یا استعلام
تصمیم اصلیسازگاری با پروژه
قیمتاستعلامی/بازه‌ای
خدماتگارانتی و نصب
ریسکانتخاب نامتناسب با ظرفیت
جمع‌بندی خرید

موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 توان 5.3KW

Aعالیامتیاز 89,4 از ۱۰۰

نقطه قوت اصلی این محصول «» است.

پوشش داده: 100,0٪اطمینان: 86,5٪
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

امتیاز Spec Pro

89.4از ۱۰۰

امتیاز Spec Pro

درجه: A

Spec Pro Breakdown

جزئیات امتیاز معیارهای Specs Pro

امتیاز نهایی از جمع وزن‌دار معیارهای فنی زیر ساخته شده است.

توان، گشتاور و ظرفیت کاری ! روش محاسبه «توان، گشتاور و ظرفیت کاری»
امتیاز خام: 84,2 از ۱۰۰
وزن معیار: 30,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 25,26
ورودی‌های فنی: نوع موتور/درایو: گیرلس، نوع کنترل سرعت: VVVF (اینورتر)، توان نامی: 5.3 kW، گشتاور نامی: 533 N·m، جرم مجاز کابین (ظرفیت بر حسب کیلوگرم): 750 kg، سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی: 1 m/s
توضیح: نوع موتور/درایو: مقدار «گیرلس» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. نوع کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. توان نامی: مقدار واقعی 5.3 kW با حد قابل‌قبول 4 kW و حد ایده‌آل 7.5 kW سنجیده شد. مبنا: توان بالاتر معمولاً دامنه کاربرد و ظرفیت قابل پشتیبانی بیشتری ایجاد می‌کند؛ تطابق نهایی باید با پروژه انجام شود.. گشتاور نامی: مقدار واقعی 533 N·m با حد قابل‌قبول 300 N·m و حد ایده‌آل 700 N·m سنجیده شد. مبنا: در موتور گیرلس، گشتاور نامی شاخص کلیدی توان راه‌اندازی و حرکت پایدار کابین است.. ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 750 kg با حد قابل‌قبول 450 kg و حد ایده‌آل 1000 kg سنجیده شد. مبنا: ظرفیت قابل پشتیبانی بالاتر، دامنه کاربرد محصول را افزایش می‌دهد.. سرعت آسانسور قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1 m/s و حد ایده‌آل 1.6 m/s سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از سرعت بالاتر نشان‌دهنده توان کنترل و کاربرد وسیع‌تر موتور است..
مولفه‌ها: نوع موتور/درایو (95,0)، نوع کنترل سرعت (95,0)، توان نامی (78,0)، گشتاور نامی (85,4)، ظرفیت قابل پشتیبانی (84,1)، سرعت آسانسور قابل پشتیبانی (65,0)
84,2 / ۱۰۰
خوب وزن: 30,0% سهم نهایی: 25,26
سازگاری برق و کنترل ! روش محاسبه «سازگاری برق و کنترل»
امتیاز خام: 94,5 از ۱۰۰
وزن معیار: 20,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 18,90
ورودی‌های فنی: نوع کنترل سرعت: VVVF (اینورتر)، ولتاژ نامی: 380 V، تعداد فاز: سه‌فاز، فرکانس نامی: 50 Hz، سیستم انکودر/فیدبک: انکودر مطلق
توضیح: نوع کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ولتاژ نامی: مقدار واقعی 380 V با حد قابل‌قبول 220 V و حد ایده‌آل 380 V سنجیده شد. مبنا: ولتاژهای صنعتی سه‌فاز رایج برای موتورهای گیرلس آسانسور مناسب‌ترند؛ تطابق نهایی با برق پروژه الزامی است.. تعداد فاز: مقدار «سه‌فاز» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. فرکانس نامی: مقدار واقعی 50 Hz با حد قابل‌قبول 50 Hz و حد ایده‌آل 60 Hz سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از فرکانس‌های رایج 50/60 هرتز دامنه سازگاری محصول را افزایش می‌دهد.. سیستم انکودر/فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع کنترل سرعت (95,0)، ولتاژ نامی (100,0)، تعداد فاز (95,0)، فرکانس نامی (85,0)، سیستم انکودر/فیدبک (95,0)
94,5 / ۱۰۰
عالی وزن: 20,0% سهم نهایی: 18,90
سازگاری مکانیکی کشش و سیم‌بکسل ! روش محاسبه «سازگاری مکانیکی کشش و سیم‌بکسل»
امتیاز خام: 91,4 از ۱۰۰
وزن معیار: 18,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 16,45
ورودی‌های فنی: قطر فلکه (Sheave): 400 mm، تعداد شیار فلکه: 5، قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی: 10 mm، نسبت تعلیق (Roping): 2:1، سرعت نامی: 95 rpm
توضیح: قطر فلکه: مقدار واقعی 400 mm با حد قابل‌قبول 240 mm و حد ایده‌آل 320 mm سنجیده شد. مبنا: قطر فلکه بزرگ‌تر معمولاً خمش سیم‌بکسل را کاهش داده و به دوام و حرکت نرم‌تر کمک می‌کند؛ باید با طراحی پروژه تطبیق داده شود.. تعداد شیار فلکه: مقدار واقعی 5 با حد قابل‌قبول 4 و حد ایده‌آل 6 سنجیده شد. مبنا: تعداد شیار بیشتر امکان توزیع بهتر بار و استفاده از چند رشته سیم‌بکسل را فراهم می‌کند.. قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 10 mm با حد قابل‌قبول 6 mm و حد ایده‌آل 10 mm سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از قطر سیم‌بکسل بالاتر معمولاً برای ظرفیت و دوام بالاتر مفید است؛ تطابق با طراحی ضروری است.. نسبت تعلیق: مقدار «2:1» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. سرعت دورانی نامی: مقدار واقعی 95 rpm با حد قابل‌قبول 80 rpm و حد ایده‌آل 150 rpm سنجیده شد. مبنا: سرعت دورانی در کنار قطر فلکه و نسبت تعلیق معنا پیدا می‌کند؛ بازه‌های بالاتر دامنه طراحی بیشتری ایجاد می‌کنند..
مولفه‌ها: قطر فلکه (100,0)، تعداد شیار فلکه (82,5)، قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی (100,0)، نسبت تعلیق (95,0)، سرعت دورانی نامی (72,5)
91,4 / ۱۰۰
عالی وزن: 18,0% سهم نهایی: 16,45
ایمنی، ترمز و انطباق استاندارد ! روش محاسبه «ایمنی، ترمز و انطباق استاندارد»
امتیاز خام: 88,5 از ۱۰۰
وزن معیار: 20,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 17,70
ورودی‌های فنی: نوع ترمز: الکترومغناطیسی، ولتاژ بوبین ترمز: 110 V، درجه حفاظت (IP): IP44، کلاس عایقی: F، استاندارد/گواهی انطباق: EN 81-20/50, IEC 60034, CE
توضیح: نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ولتاژ بوبین ترمز: مقدار واقعی 110 V با حد قابل‌قبول 48 V و حد ایده‌آل 110 V سنجیده شد. مبنا: ثبت ولتاژ بوبین ترمز برای سازگاری با تابلو و مدار ایمنی مهم است؛ مقدار باید با طراحی پروژه تطبیق داده شود.. درجه حفاظت IP: مقدار «IP44» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. استاندارد/گواهی انطباق: مقدار «EN 81-20/50, IEC 60034, CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع ترمز (90,0)، ولتاژ بوبین ترمز (100,0)، درجه حفاظت IP (75,0)، کلاس عایقی (90,0)، استاندارد/گواهی انطباق (90,0)
88,5 / ۱۰۰
عالی وزن: 20,0% سهم نهایی: 17,70
نصب، سرویس و بهره‌وری عملیاتی ! روش محاسبه «نصب، سرویس و بهره‌وری عملیاتی»
امتیاز خام: 92,8 از ۱۰۰
وزن معیار: 12,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 11,14
ورودی‌های فنی: وزن موتور: 240 kg، جریان نامی: 13 A، سیستم انکودر/فیدبک: انکودر مطلق، استاندارد/گواهی انطباق: EN 81-20/50, IEC 60034, CE
توضیح: وزن موتور: مقدار واقعی 240 kg با حد قابل‌قبول 350 kg و حد ایده‌آل 180 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر حمل، نصب و فشار سازه‌ای را ساده‌تر می‌کند؛ البته باید با ظرفیت و توان موتور متناسب باشد.. جریان نامی: مقدار واقعی 13 A با حد قابل‌قبول 35 A و حد ایده‌آل 18 A سنجیده شد. مبنا: در توان و ظرفیت مشابه، جریان نامی کمتر می‌تواند نشانه بهره‌وری و فشار کمتر بر تجهیزات برق باشد.. سیستم انکودر/فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. مستندات استاندارد و انطباق: مقدار «EN 81-20/50, IEC 60034, CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: وزن موتور (87,7)، جریان نامی (100,0)، سیستم انکودر/فیدبک (95,0)، مستندات استاندارد و انطباق (90,0)
92,8 / ۱۰۰
عالی وزن: 12,0% سهم نهایی: 11,14
مناسب آسانسور مسکونی کم‌تردد ! روش محاسبه «مناسب آسانسور مسکونی کم‌تردد»
امتیاز خام: 89,9 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: نوع موتور/درایو: گیرلس، نوع کنترل سرعت: VVVF (اینورتر)، جرم مجاز کابین (ظرفیت بر حسب کیلوگرم): 750 kg، سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی: 1 m/s، تعداد فاز: سه‌فاز، وزن موتور: 240 kg
توضیح: نوع موتور/درایو: مقدار «گیرلس» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 750 kg با حد قابل‌قبول 320 kg و حد ایده‌آل 630 kg سنجیده شد. مبنا: برای کاربری مسکونی کم‌تردد، ظرفیت‌های متوسط معمولاً کفایت دارند.. سرعت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1 m/s و حد ایده‌آل 1.6 m/s سنجیده شد. مبنا: سرعت حدود 1 تا 1.6 متر بر ثانیه برای بسیاری از پروژه‌های مسکونی کافی است.. تعداد فاز: مقدار «سه‌فاز» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. وزن موتور: مقدار واقعی 240 kg با حد قابل‌قبول 300 kg و حد ایده‌آل 160 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر برای نصب در پروژه‌های کوچک و فضای محدود مناسب‌تر است..
مولفه‌ها: نوع موتور/درایو (95,0)، کنترل سرعت (95,0)، ظرفیت قابل پشتیبانی (100,0)، سرعت قابل پشتیبانی (70,0)، تعداد فاز (90,0)، وزن موتور (82,9)
89,9 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
مناسب آسانسور مسکونی استاندارد ! روش محاسبه «مناسب آسانسور مسکونی استاندارد»
امتیاز خام: 86,9 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: نوع موتور/درایو: گیرلس، نوع کنترل سرعت: VVVF (اینورتر)، جرم مجاز کابین (ظرفیت بر حسب کیلوگرم): 750 kg، سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی: 1 m/s، نوع ترمز: الکترومغناطیسی، سیستم انکودر/فیدبک: انکودر مطلق
توضیح: نوع موتور/درایو: مقدار «گیرلس» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 750 kg با حد قابل‌قبول 630 kg و حد ایده‌آل 1000 kg سنجیده شد. مبنا: ظرفیت 630 تا 1000 کیلوگرم برای بسیاری از آسانسورهای مسکونی استاندارد کاربردی است.. سرعت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1 m/s و حد ایده‌آل 1.6 m/s سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از سرعت 1 تا 1.6 متر بر ثانیه برای پروژه‌های مسکونی رایج مناسب است.. نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. سیستم فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع موتور/درایو (95,0)، کنترل سرعت (95,0)، ظرفیت قابل پشتیبانی (79,7)، سرعت قابل پشتیبانی (70,0)، نوع ترمز (90,0)، سیستم فیدبک (95,0)
86,9 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
مناسب آسانسور تجاری سنگین ! روش محاسبه «مناسب آسانسور تجاری سنگین»
امتیاز خام: 62,5 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: جرم مجاز کابین (ظرفیت بر حسب کیلوگرم): 750 kg، سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی: 1 m/s، گشتاور نامی: 533 N·m، درجه حفاظت (IP): IP44، کلاس عایقی: F، نوع ترمز: الکترومغناطیسی
توضیح: ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 750 kg با حد قابل‌قبول 1000 kg و حد ایده‌آل 1600 kg سنجیده شد. مبنا: برای پروژه‌های پرتردد یا تجاری، ظرفیت بالاتر دامنه ایمنی و کاربرد را بهتر می‌کند.. سرعت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1.6 m/s و حد ایده‌آل 2.5 m/s سنجیده شد. مبنا: پروژه‌های پرتردد معمولاً از سرعت بالاتر و کنترل دقیق‌تر بهره می‌برند.. گشتاور نامی: مقدار واقعی 533 N·m با حد قابل‌قبول 700 N·m و حد ایده‌آل 1200 N·m سنجیده شد. مبنا: گشتاور بالاتر برای راه‌اندازی و حرکت پایدار در بارهای سنگین مهم است.. درجه حفاظت IP: مقدار «IP44» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: ظرفیت قابل پشتیبانی (52,5)، سرعت قابل پشتیبانی (43,8)، گشتاور نامی (53,3)، درجه حفاظت IP (75,0)، کلاس عایقی (90,0)، نوع ترمز (90,0)
62,5 / ۱۰۰
قابل بررسی طبقه‌بندی
مناسب حرکت نرم و کنترل دقیق ! روش محاسبه «مناسب حرکت نرم و کنترل دقیق»
امتیاز خام: 95,0 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: نوع کنترل سرعت: VVVF (اینورتر)، سیستم انکودر/فیدبک: انکودر مطلق، نوع ترمز: الکترومغناطیسی، قطر فلکه (Sheave): 400 mm، نسبت تعلیق (Roping): 2:1
توضیح: کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. سیستم فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. قطر فلکه: مقدار واقعی 400 mm با حد قابل‌قبول 240 mm و حد ایده‌آل 320 mm سنجیده شد. مبنا: قطر مناسب فلکه می‌تواند به کاهش خمش سیم‌بکسل و حرکت نرم‌تر کمک کند.. نسبت تعلیق: مقدار «2:1» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: کنترل سرعت (95,0)، سیستم فیدبک (95,0)، نوع ترمز (90,0)، قطر فلکه (100,0)، نسبت تعلیق (95,0)
95,0 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
مناسب برای پروژه های اقتصادی ! روش محاسبه «مناسب برای پروژه های اقتصادی»
امتیاز خام: 93,4 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: وزن موتور: 240 kg، جریان نامی: 13 A، نوع کنترل سرعت: VVVF (اینورتر)، تعداد فاز: سه‌فاز، استاندارد/گواهی انطباق: EN 81-20/50, IEC 60034, CE
توضیح: وزن موتور: مقدار واقعی 240 kg با حد قابل‌قبول 350 kg و حد ایده‌آل 180 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر می‌تواند هزینه حمل، نصب و سازه را کاهش دهد.. جریان نامی: مقدار واقعی 13 A با حد قابل‌قبول 35 A و حد ایده‌آل 18 A سنجیده شد. مبنا: جریان کمتر در ظرفیت مشابه می‌تواند هزینه بهره‌برداری و تجهیزات برقی را کاهش دهد.. کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. تعداد فاز: مقدار «سه‌فاز» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. استاندارد و مستندات: مقدار «EN 81-20/50, IEC 60034, CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: وزن موتور (89,4)، جریان نامی (100,0)، کنترل سرعت (95,0)، تعداد فاز (90,0)، استاندارد و مستندات (90,0)
93,4 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

مشخصات فنی واقعی

عنوان ویژگی فنیمقدارواحد
نوع موتور/درایوگیرلس
نوع کنترل سرعتVVVF (اینورتر)
توان نامی5.3kW
گشتاور نامی533N·m
سرعت نامی95rpm
جرم مجاز کابین (ظرفیت بر حسب کیلوگرم)750kg
سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی1m/s
ولتاژ نامی380V
تعداد فازسه‌فاز
فرکانس نامی50Hz
جریان نامی13A
قطر فلکه (Sheave)400mm
تعداد شیار فلکه5
قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی10mm
نسبت تعلیق (Roping)2:1
نوع ترمزالکترومغناطیسی
ولتاژ بوبین ترمز110V
درجه حفاظت (IP)IP44
کلاس عایقیF
سیستم انکودر/فیدبکانکودر مطلق
وزن موتور240kg
استاندارد/گواهی انطباقEN 81-20/50, IEC 60034, CE
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

بررسی سازگاری

Compatibility Engine

بررسی سازگاری تجهیزات اصلی با پروژه

این بررسی جایگزین نظر کارشناس نیست؛ برای غربال‌گری اولیه و تبدیل نیاز به استعلام دقیق استفاده می‌شود.

89.4امتیاز Spec Pro
Specs Pro Connected این موتور بر اساس معیارهای فنی خودش بررسی می‌شود.

فرم زیر با داده‌های موتور، ظرفیت، سرعت، برق، کنترل سرعت و معیارهای Spec Pro طراحی شده تا نتیجه فقط یک چک عمومی نباشد.

گرید A خوب: 84.2 عالی: 94.5 عالی: 91.4 عالی: 88.5
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

تأمین‌کنندگان پیشنهادی

Supplier Intelligence

تأمین‌کننده‌های پیشنهادی izlift

ابتدا کمپین تبلیغاتی پرداخت‌شده، سپس امتیاز تأمین‌کننده و در امتیاز برابر، کمترین قیمت ملاک است.

هنوز داده کافی برای رتبه‌بندی تأمین‌کننده‌های این محصول وجود ندارد.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

استعلام و RFQ

مرحله بعد

بررسی سازگاری و استعلام قیمت

خروجی مشاور هوشمند، بررسی سازگاری یا محاسبه‌گر پروژه را به درخواست استعلام تبدیل کن.

استعلام هوشمند

محاسبه نیاز پروژه و استعلام قیمت

اطلاعات را وارد کنید تا درخواست شما برای تأمین‌کننده‌های مرتبط قابل بررسی شود.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

محتوای تکمیلی محصول

جمع‌بندی کارشناسی

این محصول یک موتور گیرلس فوردر برای آسانسور 10 نفره با سرعت 1m/s است. مشخصات ثبت‌شده شامل توان 5.3kW، ظرفیت حدود 750kg، جریان 13A، دور تقریبی 95rpm، گشتاور محاسبه‌ای حدود 533N·m، فلکه 400mm، 5 شیار، سیم‌بکسل 10mm، روپیگ 2:1، درجه حفاظت IP44 و کنترل VVVF است. در مقایسه با مدل‌های 8 نفره، این محصول ظرفیت بیشتری دارد و در مقایسه با مدل‌های 1.6m/s، تمرکز آن بیشتر روی ظرفیت و حرکت کنترل‌شده در سرعت استاندارد است تا سرعت بالا. مقادیر اصلی مانند توان و سرعت از عنوان و مشخصات تکمیل‌شده آمده‌اند؛ با این حال مواردی مثل قطر فلکه، وزن، نوع انکودر، ولتاژ ترمز و استانداردهای قابل ارائه باید پیش از خرید با دیتاشیت فوردر، پلاک موتور و نقشه اجرایی پروژه تطبیق داده شوند.

ویژگی‌های کلیدی

  • موتور گیرلس فوردر برای آسانسور 10 نفره یا حدود 750 کیلوگرم
  • توان نامی 5.3 کیلووات برای سرعت 1 متر بر ثانیه
  • کنترل سرعت VVVF/اینورتر برای حرکت نرم، کنترل شتاب و توقف دقیق‌تر
  • گشتاور نامی تقریبی 533 نیوتن‌متر در دور حدود 95rpm
  • فلکه 400 میلی‌متری با 5 شیار برای سیم‌بکسل 10 میلی‌متری
  • نسبت تعلیق 2:1 برای کنترل بهتر بار و کاهش بار مؤثر روی موتور
  • تغذیه سه‌فاز 380V، فرکانس 50Hz و جریان حدود 13A
  • ترمز الکترومغناطیسی با بوبین 110V برای توقف و نگه‌داری کابین
  • درجه حفاظت IP44 و کلاس عایقی F برای شرایط نصب متعارف
  • انکودر مطلق برای فیدبک دقیق‌تر سرعت و موقعیت در سیستم گیرلس
  • وزن تقریبی 240kg؛ نیازمند بررسی مسیر حمل، شاسی و فضای نصب

نکات مثبت

  • ظرفیت مناسب برای آسانسورهای 10 نفره و کاربری‌های مسکونی یا اداری متوسط
  • توان 5.3kW و سرعت 1m/s برای پروژه‌های ظرفیت متوسط انتخابی متعادل محسوب می‌شود
  • ساختار گیرلس معمولاً صدای کمتر، لرزش کمتر و سرویس مکانیکی ساده‌تری نسبت به موتور گیربکسی دارد
  • کنترل VVVF باعث حرکت نرم‌تر، تنظیم دقیق شتاب و توقف بهتر در تراز طبقه می‌شود
  • روپیگ 2:1 برای کاهش بار مؤثر روی ماشین و کنترل بهتر سیستم مناسب است
  • فلکه 400mm و سیم‌بکسل 10mm برای ظرفیت 10 نفره از نظر انتخاب اولیه قابل دفاع است
  • IP44 نسبت به IP41 محافظت بهتری در برابر شرایط محیطی متعارف موتورخانه یا فضای نصب فراهم می‌کند

محدودیت‌ها / نکات منفی

  • برای آسانسورهای 6 تا 8 نفره ممکن است از نظر ظرفیت و هزینه بیش‌ازنیاز باشد
  • سرعت 1m/s برای ساختمان‌های بلند یا پروژه‌های پرتردد ممکن است کافی نباشد
  • وزن حدود 240kg نیاز به بررسی شاسی، مسیر حمل و فضای سرویس دارد
  • سازگاری درایو، انکودر و تابلو فرمان باید دقیق کنترل شود
  • در صورت تفاوت قطر فلکه یا roping پروژه، دور و گشتاور واقعی تغییر می‌کند
  • مقادیر برآوردی مانند وزن، نوع انکودر و ولتاژ بوبین ترمز باید با دیتاشیت یا پلاک موتور تأیید شوند

تصمیم‌یار و راهنمای خرید

تصمیم‌یار خرید

تصمیم‌یار خرید

اگر پروژه شما آسانسور 10 نفره با ظرفیت حدود 750 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه است، این موتور گیرلس فوردر از نظر توان، ظرفیت، جریان، فلکه و roping گزینه‌ای قابل بررسی است. نقطه قوت آن تعادل بین ظرفیت، توان، حرکت نرم و هزینه منطقی‌تر نسبت به مدل‌های سرعت 1.6 است.

اگر ساختمان بلند است یا زمان انتظار اهمیت بالایی دارد، سرعت 1m/s ممکن است کند باشد و باید مدل سرعت 1.6 بررسی شود. اگر ظرفیت پروژه شما 800kg تعریف شده، یا نقشه تعلیق با فلکه/سیم‌بکسل متفاوت طراحی شده، انتخاب این موتور باید با محاسبه مجدد انجام شود؛ چون موتور گیرلس با حدس و آرزو درست کار نمی‌کند، با دیتاشیت و تنظیم دقیق کار می‌کند.

راهنمای خرید

راهنمای خرید تخصصی موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1

1) ظرفیت 10 نفره را دقیق تعریف کنید

در این فایل ظرفیت حدود 750kg ثبت شده که از 10 نفر × 75kg به دست می‌آید. در برخی پروژه‌ها ظرفیت 10 نفره ممکن است 800kg در نظر گرفته شود. قبل از خرید، ظرفیت واقعی کابین، وزن کابین، نوع درب، تزئینات و وزنه تعادل باید با انتخاب موتور تطبیق داده شود.

2) سرعت 1m/s را با کاربری ساختمان بسنجید

سرعت 1m/s برای بسیاری از ساختمان‌های مسکونی و اداری متوسط کافی است. اما اگر ساختمان ارتفاع بیشتری دارد یا ترافیک آن زیاد است، باید بررسی شود که سرعت 1.6m/s یا طراحی متفاوت مناسب‌تر نیست.

3) درایو VVVF را بر اساس موتور انتخاب کنید

توان 5.3kW و جریان حدود 13A برای انتخاب اولیه درایو مهم است، اما کافی نیست. درایو باید با نوع موتور گیرلس، انکودر، جریان واقعی، روش کنترل و مدار ترمز سازگار باشد. تنظیمات نادرست درایو می‌تواند باعث لرزش، توقف نامنظم یا خطای راه‌اندازی شود.

4) فلکه، سیم‌بکسل و roping را با نقشه پروژه کنترل کنید

در این مشخصات، فلکه 400mm، 5 شیار، سیم‌بکسل 10mm و roping 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای ظرفیت 10 نفره قابل بررسی است، اما باید با تعداد بکسل، زاویه پیچش، فضای نصب، محل موتور و نقشه تعلیق تطبیق داده شود.

5) ترمز، انکودر و ایمنی توقف را بررسی کنید

ترمز الکترومغناطیسی، بوبین 110V و انکودر مطلق در مشخصات ثبت شده‌اند. پیش از خرید، نوع انکودر، ولتاژ بوبین، وضعیت میکروسوئیچ ترمز، مدار ایمنی و سازگاری با تابلو فرمان باید کنترل شود.

6) وزن و نصب را از قبل بررسی کنید

وزن حدود 240kg یعنی مسیر حمل، شاسی، محل استقرار، ابزار جابه‌جایی و فضای سرویس باید قبل از خرید بررسی شود. در پروژه‌های بازسازی، همین مورد می‌تواند انتخاب موتور را محدود کند.

تحلیل مشخصات فنی و امتیاز

خلاصه مشخصات فنی موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1

  • نوع موتور/درایو: گیرلس
  • ظرفیت قابل پشتیبانی: حدود 750 کیلوگرم / 10 نفر
  • سرعت آسانسور: 1 متر بر ثانیه
  • توان نامی: 5.3 کیلووات
  • گشتاور نامی: حدود 533 نیوتن‌متر
  • دور نامی: حدود 95 دور بر دقیقه
  • فلکه: 400 میلی‌متر، 5 شیار
  • سیم‌بکسل قابل پشتیبانی: حدود 10 میلی‌متر
  • نسبت تعلیق: 2:1
  • تغذیه: سه‌فاز، 380 ولت، 50 هرتز
  • جریان نامی: حدود 13 آمپر
  • ترمز: الکترومغناطیسی، بوبین 110 ولت
  • کلاس عایقی / IP: F / IP44
  • فیدبک: انکودر مطلق
  • وزن موتور: حدود 240 کیلوگرم

این مشخصات برای انتخاب اولیه و مقایسه فنی مناسب‌اند. برای خرید نهایی، لازم است پلاک موتور، دیتاشیت فوردر، نقشه تعلیق، مشخصات درایو، انکودر و شرایط نصب بررسی شود.

کاربردهای مناسب

  • آسانسورهای مسافربر 10 نفره با ظرفیت حدود 750kg و سرعت 1m/s
  • ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری متوسط با ترافیک معمول
  • پروژه‌هایی که سرعت استاندارد 1m/s برایشان کافی است و اولویت با حرکت نرم و ظرفیت مناسب است
  • پکیج‌های گیرلس با روپیگ 2:1، فلکه 400mm و سیم‌بکسل 10mm
  • نوسازی پروژه‌هایی که نیاز به جایگزینی موتور گیربکسی با موتور گیرلس کم‌صداتر دارند
  • آسانسورهایی که کنترل دقیق توقف و کاهش لرزش برایشان مهم است

مقاله کامل محصول

موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 توان 5.3KW یک موتور گیرلس آسانسور برای پروژه‌های ظرفیت متوسط است که در این فایل برای آسانسور 10 نفره، ظرفیت حدود 750 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه تحلیل شده است. این محصول با توان 5.3 کیلووات، جریان حدود 13 آمپر، گشتاور تقریبی 533 نیوتن‌متر و دور حدود 95rpm برای پروژه‌هایی مناسب است که حرکت نرم، صدای کمتر و ظرفیت بالاتر از مدل‌های 8 نفره نیاز دارند.

مشاهده ادامه مقاله

در سیستم گیرلس، گیربکس حذف می‌شود و فلکه کشش مستقیماً با محور موتور درگیر است. به همین دلیل، کیفیت حرکت به انتخاب درست درایو VVVF، سازگاری انکودر، تنظیمات راه‌اندازی و تطبیق مکانیکی فلکه و سیم‌بکسل وابسته است.

تحلیل ظرفیت 10 نفره و سرعت 1m/s

ظرفیت 10 نفره در این فایل حدود 750kg در نظر گرفته شده است. این ظرفیت برای ساختمان‌های مسکونی بزرگ‌تر، اداری سبک و پروژه‌هایی که آسانسور 8 نفره برای آن‌ها محدود است، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. با این حال، اگر پروژه شما ظرفیت 800kg را مبنا قرار داده، باید انتخاب موتور دوباره با دیتاشیت و محاسبات پروژه کنترل شود.

سرعت 1m/s سرعتی استاندارد و کنترل‌پذیر برای بسیاری از پروژه‌های ارتفاع متوسط است. این سرعت نسبت به 1.6m/s حساسیت کمتری در نصب و تنظیمات دارد، اما برای ساختمان‌های بلند یا پرتردد ممکن است پاسخ‌گویی کافی نداشته باشد.

گشتاور، دور موتور و فلکه

در مشخصات این محصول، گشتاور حدود 533N·m و دور حدود 95rpm ثبت شده است. این اعداد با فرض فلکه 400mm، roping 2:1 و سرعت کابین 1m/s محاسبه شده‌اند. در موتور گیرلس، قطر فلکه و نسبت تعلیق مستقیماً روی دور و گشتاور اثر دارند؛ پس اگر پروژه با فلکه متفاوت اجرا شود، این اعداد هم تغییر می‌کنند.

فلکه 400 میلی‌متری با 5 شیار و سیم‌بکسل 10mm برای ظرفیت 10 نفره قابل بررسی است، اما باید با نقشه تعلیق، تعداد بکسل، فضای چاه و طراحی سازه‌ای تطبیق داده شود.

درایو VVVF و انکودر

کنترل سرعت این موتور از نوع VVVF/اینورتر در نظر گرفته شده است. برای موتور گیرلس، درایو فقط وسیله روشن‌کردن موتور نیست؛ بلکه بخش اصلی کنترل حرکت است. شتاب‌گیری، کاهش سرعت، توقف نرم، دقت تراز طبقه و کنترل گشتاور به انتخاب و تنظیم درست درایو وابسته‌اند.

انکودر مطلق در مشخصات ثبت شده و برای کنترل دقیق‌تر حرکت در سیستم گیرلس اهمیت دارد. نوع دقیق انکودر، رزولوشن، پروتکل و سازگاری آن با درایو و تابلو فرمان باید پیش از خرید تأیید شود.

مزایا و محدودیت‌های فنی

مزایا

  • مناسب برای آسانسور 10 نفره با ظرفیت حدود 750kg
  • توان 5.3kW و جریان 13A برای سرعت 1m/s انتخابی متعادل محسوب می‌شود
  • ساختار گیرلس با صدای کمتر و حذف گیربکس
  • کنترل VVVF برای حرکت نرم و توقف دقیق‌تر
  • فلکه 400mm و سیم‌بکسل 10mm برای ظرفیت 10 نفره قابل بررسی است
  • IP44 نسبت به IP41 محافظت محیطی بهتری ارائه می‌دهد

محدودیت‌ها

  • برای پروژه‌های 6 یا 8 نفره ممکن است بیش‌ازنیاز باشد.
  • برای ساختمان‌های بلند یا پرتردد، سرعت 1m/s ممکن است کند باشد.
  • وزن حدود 240kg نیازمند بررسی حمل، شاسی و فضای نصب است.
  • نوع دقیق انکودر، ولتاژ ترمز و وزن باید با دیتاشیت تأیید شود.
  • اگر پروژه با ظرفیت 800kg تعریف شده باشد، انتخاب باید دوباره کنترل شود.

راهنمای خرید تخصصی موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1

1) ظرفیت 10 نفره را دقیق تعریف کنید

در این فایل ظرفیت حدود 750kg ثبت شده که از 10 نفر × 75kg به دست می‌آید. در برخی پروژه‌ها ظرفیت 10 نفره ممکن است 800kg در نظر گرفته شود. قبل از خرید، ظرفیت واقعی کابین، وزن کابین، نوع درب، تزئینات و وزنه تعادل باید با انتخاب موتور تطبیق داده شود.

2) سرعت 1m/s را با کاربری ساختمان بسنجید

سرعت 1m/s برای بسیاری از ساختمان‌های مسکونی و اداری متوسط کافی است. اما اگر ساختمان ارتفاع بیشتری دارد یا ترافیک آن زیاد است، باید بررسی شود که سرعت 1.6m/s یا طراحی متفاوت مناسب‌تر نیست.

3) درایو VVVF را بر اساس موتور انتخاب کنید

توان 5.3kW و جریان حدود 13A برای انتخاب اولیه درایو مهم است، اما کافی نیست. درایو باید با نوع موتور گیرلس، انکودر، جریان واقعی، روش کنترل و مدار ترمز سازگار باشد. تنظیمات نادرست درایو می‌تواند باعث لرزش، توقف نامنظم یا خطای راه‌اندازی شود.

4) فلکه، سیم‌بکسل و roping را با نقشه پروژه کنترل کنید

در این مشخصات، فلکه 400mm، 5 شیار، سیم‌بکسل 10mm و roping 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای ظرفیت 10 نفره قابل بررسی است، اما باید با تعداد بکسل، زاویه پیچش، فضای نصب، محل موتور و نقشه تعلیق تطبیق داده شود.

5) ترمز، انکودر و ایمنی توقف را بررسی کنید

ترمز الکترومغناطیسی، بوبین 110V و انکودر مطلق در مشخصات ثبت شده‌اند. پیش از خرید، نوع انکودر، ولتاژ بوبین، وضعیت میکروسوئیچ ترمز، مدار ایمنی و سازگاری با تابلو فرمان باید کنترل شود.

6) وزن و نصب را از قبل بررسی کنید

وزن حدود 240kg یعنی مسیر حمل، شاسی، محل استقرار، ابزار جابه‌جایی و فضای سرویس باید قبل از خرید بررسی شود. در پروژه‌های بازسازی، همین مورد می‌تواند انتخاب موتور را محدود کند.

جمع‌بندی کارشناسی

موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 توان 5.3kW برای پروژه‌هایی مناسب است که ظرفیت حدود 750kg، حرکت نرم، صدای کمتر و سرعت استاندارد 1m/s نیاز دارند. مشخصات فعلی آن شامل جریان 13A، فلکه 400mm، سیم‌بکسل 10mm، roping 2:1، دور حدود 95rpm و گشتاور حدود 533N·m است. این موتور برای انتخاب اولیه گزینه‌ای منطقی در رده 10 نفره است، اما خرید نهایی باید با دیتاشیت، پلاک موتور، درایو، انکودر، ترمز، نقشه تعلیق و شرایط نصب کنترل شود.

دعوت به اقدام

برای انتخاب دقیق موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1، ظرفیت، سرعت، roping، فلکه، سیم‌بکسل، درایو، انکودر و شرایط نصب پروژه را بررسی کنید و قبل از خرید دیتاشیت و قیمت روز را استعلام بگیرید.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

مقاله و سؤالات متداول

سؤالات متداول

این موتور گیرلس فوردر برای چه آسانسوری مناسب است؟

برای آسانسورهای 10 نفره با ظرفیت حدود 750 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه مناسب‌تر است؛ مخصوصاً پروژه‌های مسکونی یا اداری متوسط که ظرفیت 8 نفره برایشان کافی نیست.

آیا ظرفیت این موتور 750kg است یا 800kg؟

در این فایل ظرفیت 750kg بر اساس 10 نفر × 75kg ثبت شده است. در بعضی پروژه‌ها 10 نفره معادل 800kg تعریف می‌شود؛ بنابراین ظرفیت نهایی باید با طراحی پروژه و دیتاشیت موتور کنترل شود.

توان 5.3kW برای 10 نفره سرعت 1 کافی است؟

برای انتخاب اولیه، توان 5.3kW با ظرفیت 10 نفره و سرعت 1m/s قابل قبول است. اما وزن کابین، نوع درب، وزنه تعادل، راندمان سیستم و roping باید در محاسبه نهایی بررسی شوند.

چرا roping این مدل 2:1 در نظر گرفته شده است؟

برای توان 5.3kW در خانواده FURDER F-40-R، roping 2:1 محتمل و با مشخصات فنی ثبت‌شده هماهنگ است. با این حال نقشه تعلیق پروژه معیار نهایی است.

آیا سرعت 1m/s برای ساختمان بلند مناسب است؟

برای ساختمان‌های با ارتفاع متوسط مناسب است، اما برای ساختمان‌های بلند یا پرتردد ممکن است سرعت 1.6m/s یا طراحی متفاوت بهتر باشد. باید محاسبه ترافیک انجام شود.

قبل از خرید چه چیزهایی باید تأیید شود؟

دیتاشیت رسمی، پلاک موتور، قطر فلکه، تعداد شیار، قطر سیم‌بکسل، نوع انکودر، جریان واقعی، ولتاژ ترمز، وزن دقیق، IP، شرایط گارانتی و سازگاری تابلو فرمان باید بررسی شوند.

مقاله و تحلیل کامل محصول

معرفی موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 توان 5.3KW موتور گیرلس فوردر 10 نفره سرعت 1 توان 5.3KW یک موتور گیرلس آسانسور برای پروژه‌های ظرفیت متوسط است که در این فایل برای آسانسور 10 نفره، ظرفیت حدود 750 کیلوگرم و سرعت 1 متر بر ثانیه تحلیل شده است. این محصول با توان 5.3 کیلووات، جریان حدود 13 آمپر، گشتاور تقریبی 533 نیوتن‌متر و دور حدود 95rpm برای پروژه‌هایی مناسب…

مطالعه مقاله کامل