علاقه‌مندی مقایسه
ورود | ثبت نام
مقایسه
فروشنده شوید
استوری

استوری‌های محصول

برای دیدن استوری روی دایره‌ها بزنید.
+ ورود
هنوز استوری مرتبطی ثبت نشده؛ اولین استوری این محصول/مقاله را شما بگذارید.
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

معرفی محصول

خانه / 02. موتور، محرکه، تعلیق و وزنه تعادل / موتور آسانسور / موتور گیرلس آسانسور
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت AI آماده 0 تأمین‌کننده فعال

موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره

موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره یک ماشین کششی گیرلس برای آسانسورهای سبک تا متوسط است که بر اساس مشخصات تکمیل‌شده، برای ظرفیت حدود 600 کیلوگرم، سرعت 1 متر...

وضعیت قیمت0 تومانواحد قیمت: هر عدد
تأمین‌کننده‌ها0فعال برای این محصول
نوع تجربهتجهیزات اصلی و گران‌قیمتموتور، تابلو، اینورتر، اپراتور درب و تجهیزات تصمیم‌محور.
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

قیمت و اقدام سریع

وضعیت قیمت izlift

قیمت استعلامی

هنوز پیشنهاد فعال برای این محصول ثبت نشده است.

بازه/شروع قیمتاستعلامی
واحد قیمتهر عدد
وضعیت تأییدبدون تأمین‌کننده فعال
آخرین بروزرسانی—
تأمین‌کننده فعال0
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

خلاصه فنی

خلاصه فنی و تصمیم‌گیری

برای تصمیم سریع‌تر قبل از تماس یا استعلام
تصمیم اصلیسازگاری با پروژه
قیمتاستعلامی/بازه‌ای
خدماتگارانتی و نصب
ریسکانتخاب نامتناسب با ظرفیت
جمع‌بندی خرید

موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره

Aعالیامتیاز 86,0 از ۱۰۰

نقطه قوت اصلی این محصول «» است.

پوشش داده: 100,0٪اطمینان: 100,0٪
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

امتیاز Spec Pro

86از ۱۰۰

امتیاز Spec Pro

درجه: A

گیرلس

Spec Pro Breakdown

جزئیات امتیاز معیارهای Specs Pro

امتیاز نهایی از جمع وزن‌دار معیارهای فنی زیر ساخته شده است.

توان، گشتاور و ظرفیت کاری ! روش محاسبه «توان، گشتاور و ظرفیت کاری»
امتیاز خام: 76,9 از ۱۰۰
وزن معیار: 30,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 23,07
ورودی‌های فنی: drive_type: گیرلس، speed_control_type: VVVF (اینورتر)، rated_power_kw: 4.8 kW، rated_torque_nm: 288 N·m، rated_load_kg: 600 kg، supported_elevator_speed_mps: 1 m/s
توضیح: نوع موتور/درایو: مقدار «گیرلس» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. نوع کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. توان نامی: مقدار واقعی 4.8 kW با حد قابل‌قبول 4 kW و حد ایده‌آل 7.5 kW سنجیده شد. مبنا: توان بالاتر معمولاً دامنه کاربرد و ظرفیت قابل پشتیبانی بیشتری ایجاد می‌کند؛ تطابق نهایی باید با پروژه انجام شود.. گشتاور نامی: مقدار واقعی 288 N·m با حد قابل‌قبول 300 N·m و حد ایده‌آل 700 N·m سنجیده شد. مبنا: در موتور گیرلس، گشتاور نامی شاخص کلیدی توان راه‌اندازی و حرکت پایدار کابین است.. ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 600 kg با حد قابل‌قبول 450 kg و حد ایده‌آل 1000 kg سنجیده شد. مبنا: ظرفیت قابل پشتیبانی بالاتر، دامنه کاربرد محصول را افزایش می‌دهد.. سرعت آسانسور قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1 m/s و حد ایده‌آل 1.6 m/s سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از سرعت بالاتر نشان‌دهنده توان کنترل و کاربرد وسیع‌تر موتور است..
مولفه‌ها: نوع موتور/درایو (95,0)، نوع کنترل سرعت (95,0)، توان نامی (73,0)، گشتاور نامی (62,4)، ظرفیت قابل پشتیبانی (74,6)، سرعت آسانسور قابل پشتیبانی (65,0)
76,9 / ۱۰۰
خوب وزن: 30,0% سهم نهایی: 23,07
سازگاری برق و کنترل ! روش محاسبه «سازگاری برق و کنترل»
امتیاز خام: 94,5 از ۱۰۰
وزن معیار: 20,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 18,90
ورودی‌های فنی: speed_control_type: VVVF (اینورتر)، rated_voltage_v: 380 V، phase_count: سه‌فاز، rated_frequency_hz: 50 Hz، encoder_type: انکودر مطلق
توضیح: نوع کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ولتاژ نامی: مقدار واقعی 380 V با حد قابل‌قبول 220 V و حد ایده‌آل 380 V سنجیده شد. مبنا: ولتاژهای صنعتی سه‌فاز رایج برای موتورهای گیرلس آسانسور مناسب‌ترند؛ تطابق نهایی با برق پروژه الزامی است.. تعداد فاز: مقدار «سه‌فاز» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. فرکانس نامی: مقدار واقعی 50 Hz با حد قابل‌قبول 50 Hz و حد ایده‌آل 60 Hz سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از فرکانس‌های رایج 50/60 هرتز دامنه سازگاری محصول را افزایش می‌دهد.. سیستم انکودر/فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع کنترل سرعت (95,0)، ولتاژ نامی (100,0)، تعداد فاز (95,0)، فرکانس نامی (85,0)، سیستم انکودر/فیدبک (95,0)
94,5 / ۱۰۰
عالی وزن: 20,0% سهم نهایی: 18,90
سازگاری مکانیکی کشش و سیم‌بکسل ! روش محاسبه «سازگاری مکانیکی کشش و سیم‌بکسل»
امتیاز خام: 83,3 از ۱۰۰
وزن معیار: 18,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 14,99
ورودی‌های فنی: sheave_diameter_mm: 240 mm، sheave_groove_count: 5، supported_rope_diameter_mm: 8 mm، roping_ratio: 2:1، rated_speed_rpm: 159 rpm
توضیح: قطر فلکه: مقدار واقعی 240 mm با حد قابل‌قبول 240 mm و حد ایده‌آل 320 mm سنجیده شد. مبنا: قطر فلکه بزرگ‌تر معمولاً خمش سیم‌بکسل را کاهش داده و به دوام و حرکت نرم‌تر کمک می‌کند؛ باید با طراحی پروژه تطبیق داده شود.. تعداد شیار فلکه: مقدار واقعی 5 با حد قابل‌قبول 4 و حد ایده‌آل 6 سنجیده شد. مبنا: تعداد شیار بیشتر امکان توزیع بهتر بار و استفاده از چند رشته سیم‌بکسل را فراهم می‌کند.. قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 8 mm با حد قابل‌قبول 6 mm و حد ایده‌آل 10 mm سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از قطر سیم‌بکسل بالاتر معمولاً برای ظرفیت و دوام بالاتر مفید است؛ تطابق با طراحی ضروری است.. نسبت تعلیق: مقدار «2:1» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. سرعت دورانی نامی: مقدار واقعی 159 rpm با حد قابل‌قبول 80 rpm و حد ایده‌آل 150 rpm سنجیده شد. مبنا: سرعت دورانی در کنار قطر فلکه و نسبت تعلیق معنا پیدا می‌کند؛ بازه‌های بالاتر دامنه طراحی بیشتری ایجاد می‌کنند..
مولفه‌ها: قطر فلکه (65,0)، تعداد شیار فلکه (82,5)، قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی (82,5)، نسبت تعلیق (95,0)، سرعت دورانی نامی (100,0)
83,3 / ۱۰۰
خوب وزن: 18,0% سهم نهایی: 14,99
ایمنی، ترمز و انطباق استاندارد ! روش محاسبه «ایمنی، ترمز و انطباق استاندارد»
امتیاز خام: 87,1 از ۱۰۰
وزن معیار: 20,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 17,42
ورودی‌های فنی: brake_type: الکترومغناطیسی، brake_coil_voltage_v: 110 V، ip_rating: IP41، insulation_class: F، compliance_standard: EN 81-20/50, IEC 60034, CE
توضیح: نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ولتاژ بوبین ترمز: مقدار واقعی 110 V با حد قابل‌قبول 48 V و حد ایده‌آل 110 V سنجیده شد. مبنا: ثبت ولتاژ بوبین ترمز برای سازگاری با تابلو و مدار ایمنی مهم است؛ مقدار باید با طراحی پروژه تطبیق داده شود.. درجه حفاظت IP: مقدار «IP41» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. استاندارد/گواهی انطباق: مقدار «EN 81-20/50, IEC 60034, CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع ترمز (90,0)، ولتاژ بوبین ترمز (100,0)، درجه حفاظت IP (68,0)، کلاس عایقی (90,0)، استاندارد/گواهی انطباق (90,0)
87,1 / ۱۰۰
عالی وزن: 20,0% سهم نهایی: 17,42
نصب، سرویس و بهره‌وری عملیاتی ! روش محاسبه «نصب، سرویس و بهره‌وری عملیاتی»
امتیاز خام: 96,5 از ۱۰۰
وزن معیار: 12,0%
فرمول سهم نهایی: امتیاز خام × وزن معیار ÷ مجموع وزن‌ها
سهم این معیار در امتیاز نهایی: 11,58
ورودی‌های فنی: motor_weight_kg: 160 kg، rated_current_a: 8.6 A، encoder_type: انکودر مطلق، compliance_standard: EN 81-20/50, IEC 60034, CE
توضیح: وزن موتور: مقدار واقعی 160 kg با حد قابل‌قبول 350 kg و حد ایده‌آل 180 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر حمل، نصب و فشار سازه‌ای را ساده‌تر می‌کند؛ البته باید با ظرفیت و توان موتور متناسب باشد.. جریان نامی: مقدار واقعی 8.6 A با حد قابل‌قبول 35 A و حد ایده‌آل 18 A سنجیده شد. مبنا: در توان و ظرفیت مشابه، جریان نامی کمتر می‌تواند نشانه بهره‌وری و فشار کمتر بر تجهیزات برق باشد.. سیستم انکودر/فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. مستندات استاندارد و انطباق: مقدار «EN 81-20/50, IEC 60034, CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: وزن موتور (100,0)، جریان نامی (100,0)، سیستم انکودر/فیدبک (95,0)، مستندات استاندارد و انطباق (90,0)
96,5 / ۱۰۰
عالی وزن: 12,0% سهم نهایی: 11,58
مناسب آسانسور مسکونی کم‌تردد ! روش محاسبه «مناسب آسانسور مسکونی کم‌تردد»
امتیاز خام: 91,9 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: drive_type: گیرلس، speed_control_type: VVVF (اینورتر)، rated_load_kg: 600 kg، supported_elevator_speed_mps: 1 m/s، phase_count: سه‌فاز، motor_weight_kg: 160 kg
توضیح: نوع موتور/درایو: مقدار «گیرلس» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 600 kg با حد قابل‌قبول 320 kg و حد ایده‌آل 630 kg سنجیده شد. مبنا: برای کاربری مسکونی کم‌تردد، ظرفیت‌های متوسط معمولاً کفایت دارند.. سرعت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1 m/s و حد ایده‌آل 1.6 m/s سنجیده شد. مبنا: سرعت حدود 1 تا 1.6 متر بر ثانیه برای بسیاری از پروژه‌های مسکونی کافی است.. تعداد فاز: مقدار «سه‌فاز» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. وزن موتور: مقدار واقعی 160 kg با حد قابل‌قبول 300 kg و حد ایده‌آل 160 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر برای نصب در پروژه‌های کوچک و فضای محدود مناسب‌تر است..
مولفه‌ها: نوع موتور/درایو (95,0)، کنترل سرعت (95,0)، ظرفیت قابل پشتیبانی (97,1)، سرعت قابل پشتیبانی (70,0)، تعداد فاز (90,0)، وزن موتور (100,0)
91,9 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
مناسب آسانسور مسکونی استاندارد ! روش محاسبه «مناسب آسانسور مسکونی استاندارد»
امتیاز خام: 83,7 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: drive_type: گیرلس، speed_control_type: VVVF (اینورتر)، rated_load_kg: 600 kg، supported_elevator_speed_mps: 1 m/s، brake_type: الکترومغناطیسی، encoder_type: انکودر مطلق
توضیح: نوع موتور/درایو: مقدار «گیرلس» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 600 kg با حد قابل‌قبول 630 kg و حد ایده‌آل 1000 kg سنجیده شد. مبنا: ظرفیت 630 تا 1000 کیلوگرم برای بسیاری از آسانسورهای مسکونی استاندارد کاربردی است.. سرعت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1 m/s و حد ایده‌آل 1.6 m/s سنجیده شد. مبنا: پشتیبانی از سرعت 1 تا 1.6 متر بر ثانیه برای پروژه‌های مسکونی رایج مناسب است.. نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. سیستم فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: نوع موتور/درایو (95,0)، کنترل سرعت (95,0)، ظرفیت قابل پشتیبانی (66,7)، سرعت قابل پشتیبانی (70,0)، نوع ترمز (90,0)، سیستم فیدبک (95,0)
83,7 / ۱۰۰
خوب طبقه‌بندی
مناسب آسانسور تجاری سنگین ! روش محاسبه «مناسب آسانسور تجاری سنگین»
امتیاز خام: 54,3 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: rated_load_kg: 600 kg، supported_elevator_speed_mps: 1 m/s، rated_torque_nm: 288 N·m، ip_rating: IP41، insulation_class: F، brake_type: الکترومغناطیسی
توضیح: ظرفیت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 600 kg با حد قابل‌قبول 1000 kg و حد ایده‌آل 1600 kg سنجیده شد. مبنا: برای پروژه‌های پرتردد یا تجاری، ظرفیت بالاتر دامنه ایمنی و کاربرد را بهتر می‌کند.. سرعت قابل پشتیبانی: مقدار واقعی 1 m/s با حد قابل‌قبول 1.6 m/s و حد ایده‌آل 2.5 m/s سنجیده شد. مبنا: پروژه‌های پرتردد معمولاً از سرعت بالاتر و کنترل دقیق‌تر بهره می‌برند.. گشتاور نامی: مقدار واقعی 288 N·m با حد قابل‌قبول 700 N·m و حد ایده‌آل 1200 N·m سنجیده شد. مبنا: گشتاور بالاتر برای راه‌اندازی و حرکت پایدار در بارهای سنگین مهم است.. درجه حفاظت IP: مقدار «IP41» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. کلاس عایقی: مقدار «F» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: ظرفیت قابل پشتیبانی (42,0)، سرعت قابل پشتیبانی (43,8)، گشتاور نامی (28,8)، درجه حفاظت IP (68,0)، کلاس عایقی (90,0)، نوع ترمز (90,0)
54,3 / ۱۰۰
قابل بررسی طبقه‌بندی
مناسب حرکت نرم و کنترل دقیق ! روش محاسبه «مناسب حرکت نرم و کنترل دقیق»
امتیاز خام: 90,5 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: speed_control_type: VVVF (اینورتر)، encoder_type: انکودر مطلق، brake_type: الکترومغناطیسی، sheave_diameter_mm: 240 mm، roping_ratio: 2:1
توضیح: کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. سیستم فیدبک: مقدار «انکودر مطلق» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. نوع ترمز: مقدار «الکترومغناطیسی» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. قطر فلکه: مقدار واقعی 240 mm با حد قابل‌قبول 240 mm و حد ایده‌آل 320 mm سنجیده شد. مبنا: قطر مناسب فلکه می‌تواند به کاهش خمش سیم‌بکسل و حرکت نرم‌تر کمک کند.. نسبت تعلیق: مقدار «2:1» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: کنترل سرعت (95,0)، سیستم فیدبک (95,0)، نوع ترمز (90,0)، قطر فلکه (70,0)، نسبت تعلیق (95,0)
90,5 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
مناسب برای پروژه های اقتصادی ! روش محاسبه «مناسب برای پروژه های اقتصادی»
امتیاز خام: 96,0 از ۱۰۰
نوع معیار: طبقه‌بندی/غیر امتیازی
ورودی‌های فنی: motor_weight_kg: 160 kg، rated_current_a: 8.6 A، speed_control_type: VVVF (اینورتر)، phase_count: سه‌فاز، compliance_standard: EN 81-20/50, IEC 60034, CE
توضیح: وزن موتور: مقدار واقعی 160 kg با حد قابل‌قبول 350 kg و حد ایده‌آل 180 kg سنجیده شد. مبنا: وزن کمتر می‌تواند هزینه حمل، نصب و سازه را کاهش دهد.. جریان نامی: مقدار واقعی 8.6 A با حد قابل‌قبول 35 A و حد ایده‌آل 18 A سنجیده شد. مبنا: جریان کمتر در ظرفیت مشابه می‌تواند هزینه بهره‌برداری و تجهیزات برقی را کاهش دهد.. کنترل سرعت: مقدار «VVVF (اینورتر)» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. تعداد فاز: مقدار «سه‌فاز» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد. استاندارد و مستندات: مقدار «EN 81-20/50, IEC 60034, CE» مطابق جدول امتیازدهی دسته ارزیابی شد.
مولفه‌ها: وزن موتور (100,0)، جریان نامی (100,0)، کنترل سرعت (95,0)، تعداد فاز (90,0)، استاندارد و مستندات (90,0)
96,0 / ۱۰۰
عالی طبقه‌بندی
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

مشخصات فنی واقعی

عنوان ویژگی فنیمقدارواحد
نوع موتور/درایوگیرلس
نوع کنترل سرعتVVVF (اینورتر)
توان نامی4.8kW
سرعت نامی موتور159rpm
ولتاژ نامی380V
تعداد فازسه‌فاز
فرکانس نامی50Hz
گشتاور نامی288N·m
جرم مجاز کابین600kg
سرعت نامی آسانسور قابل پشتیبانی1m/s
جریان نامی8.6A
قطر فلکه240mm
تعداد شیار فلکه5
قطر سیم‌بکسل قابل پشتیبانی8mm
نسبت تعلیق2:1
نوع ترمزالکترومغناطیسی
ولتاژ بوبین ترمز110V
درجه حفاظت IPIP41
کلاس عایقیF
سیستم انکودر/فیدبکانکودر مطلق
وزن موتور160kg
استاندارد/گواهی انطباقEN 81-20/50, IEC 60034, CE
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

بررسی سازگاری

Compatibility Engine

بررسی سازگاری محصول

این بررسی جایگزین نظر کارشناس نیست؛ برای غربال‌گری اولیه و تبدیل نیاز به استعلام دقیق استفاده می‌شود.

86امتیاز Spec Pro
Specs Pro Connected این موتور بر اساس معیارهای فنی خودش بررسی می‌شود.

فرم زیر با داده‌های موتور، ظرفیت، سرعت، برق، کنترل سرعت و معیارهای Spec Pro طراحی شده تا نتیجه فقط یک چک عمومی نباشد.

گرید A خوب: 76.9 عالی: 94.5 خوب: 83.3 عالی: 87.1
تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

تأمین‌کنندگان پیشنهادی

Supplier Intelligence

تأمین‌کننده‌های پیشنهادی izlift

ابتدا کمپین تبلیغاتی پرداخت‌شده، سپس امتیاز تأمین‌کننده و در امتیاز برابر، کمترین قیمت ملاک است.

هنوز داده کافی برای رتبه‌بندی تأمین‌کننده‌های این محصول وجود ندارد.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

استعلام و RFQ

مرحله بعد

بررسی سازگاری و استعلام قیمت

خروجی مشاور هوشمند، بررسی سازگاری یا محاسبه‌گر پروژه را به درخواست استعلام تبدیل کن.

استعلام هوشمند

محاسبه نیاز پروژه و استعلام قیمت

اطلاعات را وارد کنید تا درخواست شما برای تأمین‌کننده‌های مرتبط قابل بررسی شود.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

محتوای تکمیلی محصول

جمع‌بندی کارشناسی

این محصول یک موتور گیرلس زیلابگ برای آسانسور 8 نفره است. ظرفیت در فایل 600kg ثبت شده، هرچند در بازار ایران آسانسور 8 نفره گاهی 630kg هم در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین ظرفیت نهایی باید با طراحی پروژه و دیتاشیت سازنده کنترل شود. مشخصات فنی ثبت‌شده شامل توان 4.8kW، گشتاور حدود 288N·m، دور تقریبی 159rpm، فلکه 240mm، سیم‌بکسل 8mm و روپیگ 2:1 است. برای یک آسانسور گیرلس 8 نفره با سرعت 1m/s، این سطح مشخصات برای انتخاب اولیه قابل قبول است، اما چون عنوان محصول مدل دقیق Ziehl-Abegg/ZAtop را اعلام نکرده، مقادیر توان، جریان، قطر فلکه، وزن و انکودر باید قبل از خرید با پلاک یا دیتاشیت رسمی تطبیق داده شوند. نقطه قوت اصلی این محصول، ماهیت گیرلس و برند زیلابگ است؛ نقطه ریسک هم همین نبود مدل دقیق است، چون جهان ظاهراً تصمیم گرفته کاتالوگ‌ها را مثل نقشه گنج پنهان کند.

ویژگی‌های کلیدی

  • موتور گیرلس آسانسور زیلابگ برای ظرفیت 8 نفره یا حدود 600 کیلوگرم
  • توان نامی تقریبی 4.8 کیلووات برای سرعت تحلیلی 1 متر بر ثانیه
  • کنترل سرعت VVVF/اینورتر برای حرکت نرم، شتاب‌گیری کنترل‌شده و توقف دقیق‌تر
  • گشتاور نامی تقریبی 288 نیوتن‌متر در دور حدود 159rpm
  • فلکه 240 میلی‌متری با 5 شیار برای سیم‌بکسل 8 میلی‌متری
  • نسبت تعلیق 2:1 به‌عنوان آرایش رایج در آسانسورهای گیرلس سبک و متوسط
  • تغذیه سه‌فاز 380V، فرکانس 50Hz و جریان تقریبی 8.6A
  • ترمز الکترومغناطیسی با بوبین 110V برای توقف و نگه‌داری کابین
  • کلاس عایقی F و درجه حفاظت IP41 برای شرایط نصب متعارف
  • انکودر مطلق برای فیدبک دقیق‌تر سرعت و موقعیت در کنترل گیرلس
  • وزن تقریبی 160kg؛ مناسب‌تر برای پروژه‌های سبک‌تر نسبت به موتورهای ظرفیت‌بالا

نکات مثبت

  • برند زیلابگ/Ziehl-Abegg در بازار آسانسور به‌عنوان گزینه اروپایی و حرفه‌ای شناخته می‌شود
  • ساختار گیرلس معمولاً صدای کمتر، راندمان بهتر و سرویس مکانیکی ساده‌تری نسبت به موتور گیربکسی دارد
  • برای آسانسورهای 8 نفره و پروژه‌های سبک تا متوسط گزینه‌ای قابل بررسی است
  • کنترل VVVF امکان حرکت نرم‌تر، تنظیم شتاب و توقف دقیق‌تر در طبقه را فراهم می‌کند
  • فلکه 240mm و سیم‌بکسل 8mm برای ظرفیت حدود 600 تا 630kg ترکیب رایجی محسوب می‌شود
  • وزن حدود 160kg حمل و جانمایی را نسبت به موتورهای گیرلس ظرفیت‌بالا ساده‌تر می‌کند
  • استفاده از انکودر مطلق، در صورت تأیید مدل دقیق، برای کیفیت کنترل حرکت مزیت مهمی است

محدودیت‌ها / نکات منفی

  • عنوان محصول مدل دقیق زیلابگ را مشخص نمی‌کند؛ بدون مدل دقیق، تأیید دیتاشیت الزامی است
  • سرعت 1m/s و توان 4.8kW بر اساس برآورد فنی ثبت شده‌اند، نه داده صریح عنوان
  • اگر پروژه ظرفیت 630kg یا سرعت 1.6m/s داشته باشد، توان و دور باید دوباره کنترل شود
  • درایو و تابلو باید با نوع انکودر، جریان، ترمز و مشخصات موتور زیلابگ سازگار باشند
  • قیمت و موجودی در فایل صفر/استعلامی است و برای خرید نهایی باید قیمت روز گرفته شود
  • مقادیر IP، وزن، فلکه و جریان باید با پلاک موتور یا دیتاشیت مدل دقیق تطبیق داده شوند

تصمیم‌یار و راهنمای خرید

تصمیم‌یار خرید

تصمیم‌یار خرید

اگر پروژه شما آسانسور 8 نفره در محدوده 600 تا 630 کیلوگرم، سرعت حدود 1 متر بر ثانیه و سیستم گیرلس با روپیگ 2:1 است، این موتور زیلابگ از نظر انتخاب اولیه قابل بررسی است. نقطه قوت آن برند، ساختار گیرلس، کنترل نرم با VVVF و مناسب بودن برای پروژه‌های سبک تا متوسط است.

اگر پروژه شما سرعت 1.6m/s، ظرفیت قطعی 630kg با کابین سنگین، یا آرایش تعلیق متفاوت دارد، همین مشخصات کافی نیست و باید مدل دقیق Ziehl-Abegg، دیتاشیت، فلکه، توان، گشتاور و جریان واقعی بررسی شود. مخصوصاً در موتورهای گیرلس، ناسازگاری درایو یا انکودر می‌تواند پروژه را به مراسم احضار خطاهای تابلو تبدیل کند؛ سرگرم‌کننده نیست، فقط پرهزینه است.

راهنمای خرید

راهنمای خرید تخصصی موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره

1) ظرفیت 8 نفره را دقیق تعریف کنید

در این فایل ظرفیت 600kg ثبت شده است که از محاسبه 8 نفر × 75kg به دست می‌آید. در بازار ایران، آسانسور 8 نفره گاهی 630kg هم تعریف می‌شود. قبل از خرید باید مشخص شود ظرفیت طراحی پروژه شما 600kg است یا 630kg، چون همین تفاوت می‌تواند روی انتخاب توان، گشتاور و حتی تعداد سیم‌بکسل اثر بگذارد.

2) سرعت پروژه را مشخص کنید

سرعت 1m/s در این فایل به‌عنوان فرض فنی رایج برای آسانسور 8 نفره ثبت شده است، اما در عنوان محصول سرعت نیامده. اگر پروژه سرعت 1.6m/s دارد، توان 4.8kW و دور 159rpm ممکن است کافی یا درست نباشد و باید دوباره محاسبه و با دیتاشیت تطبیق داده شود.

3) مدل دقیق Ziehl-Abegg را از فروشنده بگیرید

زیلابگ چندین خانواده و مدل موتور گیرلس دارد و مشخصات دقیق به مدل وابسته است. پیش از خرید، مدل کامل، پلاک موتور، دیتاشیت، قطر فلکه، تعداد شیار، قطر سیم‌بکسل، گشتاور، جریان، وزن و نوع انکودر را از فروشنده دریافت کنید.

4) تابلو فرمان و درایو را با موتور تطبیق دهید

برای موتور گیرلس، درایو VVVF بخش اصلی کنترل حرکت است. درایو باید با توان، جریان، ولتاژ، نوع انکودر، ترمز و نیاز گشتاور راه‌اندازی هماهنگ باشد. مقدار جریان 8.6A برای انتخاب اولیه مفید است، اما جریان واقعی باید از پلاک موتور خوانده شود.

5) فلکه، سیم‌بکسل و روپیگ را با نقشه پروژه کنترل کنید

در این مشخصات، فلکه 240mm، 5 شیار، سیم‌بکسل 8mm و روپیگ 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای آسانسور 8 نفره رایج و قابل بررسی است، اما باید با نقشه مکانیکال، فضای چاه، زاویه پیچش سیم‌بکسل، تعداد بکسل و محل نصب موتور تطبیق داده شود.

6) شرایط نصب و وزن موتور را بررسی کنید

وزن حدود 160kg معمولاً نسبت به مدل‌های ظرفیت‌بالا ساده‌تر مدیریت می‌شود، اما همچنان برای حمل، نصب، شاسی و سرویس‌پذیری باید فضای کافی وجود داشته باشد. در پروژه‌های بازسازی، مسیر ورود موتور و محل نشستن شاسی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

تحلیل مشخصات فنی و امتیاز

خلاصه مشخصات فنی موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره

  • نوع موتور/درایو: گیرلس
  • ظرفیت قابل پشتیبانی: حدود 600 کیلوگرم / 8 نفر
  • سرعت آسانسور: 1 متر بر ثانیه، بر اساس انتخاب اولیه
  • توان نامی: حدود 4.8 کیلووات
  • گشتاور نامی: حدود 288 نیوتن‌متر
  • دور نامی: حدود 159 دور بر دقیقه
  • فلکه: 240 میلی‌متر، 5 شیار
  • سیم‌بکسل قابل پشتیبانی: حدود 8 میلی‌متر
  • نسبت تعلیق: 2:1
  • تغذیه: سه‌فاز، 380 ولت، 50 هرتز
  • جریان نامی تقریبی: 8.6 آمپر
  • ترمز: الکترومغناطیسی، بوبین 110 ولت
  • کلاس عایقی / IP: F / IP41
  • فیدبک: انکودر مطلق
  • وزن موتور: حدود 160 کیلوگرم

این مشخصات برای انتخاب اولیه و مقایسه فنی مناسب‌اند. چون مدل دقیق زیلابگ در عنوان مشخص نشده، خرید نهایی باید با پلاک موتور، دیتاشیت رسمی، نوع انکودر و مشخصات تابلو فرمان کنترل شود.

کاربردهای مناسب

  • آسانسورهای مسافربر 8 نفره در ساختمان‌های مسکونی و اداری سبک
  • پروژه‌هایی که کیفیت حرکت، صدای کمتر و حذف گیربکس اولویت دارد
  • آسانسورهای گیرلس با روپیگ 2:1 و سرعت حدود 1m/s
  • نوسازی پروژه‌هایی که موتور گیرلس اروپایی جایگزین گزینه‌های سبک‌تر می‌شود
  • ساختمان‌های با ارتفاع متوسط که سرعت 1m/s برای ترافیک آن‌ها کافی است
  • پکیج‌هایی با سیم‌بکسل 8mm، فلکه حدود 240mm و تابلو فرمان سازگار با انکودر

مقاله کامل محصول

موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره یک موتور گیرلس آسانسور برای کاربری‌های سبک تا متوسط است که در این فایل برای آسانسور 8 نفره، ظرفیت حدود 600 کیلوگرم و سرعت تحلیلی 1 متر بر ثانیه بررسی می‌شود. این محصول با توان تقریبی 4.8 کیلووات، گشتاور حدود 288 نیوتن‌متر، فلکه 240 میلی‌متری و کنترل VVVF برای پروژه‌هایی مناسب است که نرمی حرکت، کاهش صدا و حذف گیربکس اهمیت دارد.

مشاهده ادامه مقاله

برند زیلابگ یا Ziehl-Abegg در بازار آسانسور بیشتر به‌عنوان برند اروپایی و حرفه‌ای شناخته می‌شود. با این حال، چون عنوان محصول مدل دقیق را اعلام نمی‌کند، نباید تمام مشخصات ثبت‌شده را معادل دیتاشیت رسمی دانست. این داده‌ها برای انتخاب اولیه و تحلیل فنی مناسب‌اند، اما خرید نهایی باید بر اساس پلاک و دیتاشیت همان موتور انجام شود.

تحلیل ظرفیت 8 نفره و توان 4.8 کیلووات

ظرفیت 8 نفره در این فایل 600kg ثبت شده است. در عمل، برخی پروژه‌ها ظرفیت 8 نفره را 630kg در نظر می‌گیرند. این تفاوت ظاهراً کوچک است، اما در انتخاب موتور، درایو، سیم‌بکسل و حتی کنترل حرکت می‌تواند مهم شود. برای همین، قبل از خرید باید ظرفیت واقعی پروژه با دیتاشیت موتور تطبیق داده شود.

توان 4.8kW برای یک موتور گیرلس 8 نفره با سرعت 1m/s و روپیگ 2:1، از نظر انتخاب اولیه قابل قبول است. با این حال اگر کابین سنگین‌تر، درب خاص، مسیر بلندتر یا سرعت بالاتر داشته باشید، لازم است توان و گشتاور دوباره بررسی شود.

گشتاور، دور و فلکه

در مشخصات تکمیل‌شده، گشتاور حدود 288N·m و دور حدود 159rpm ثبت شده است. این اعداد با فرض فلکه 240mm و روپیگ 2:1 محاسبه شده‌اند. در موتور گیرلس، چون فلکه مستقیماً با موتور درگیر است، تغییر قطر فلکه یا نسبت تعلیق مستقیماً روی دور و گشتاور موردنیاز اثر می‌گذارد.

فلکه 240 میلی‌متری، 5 شیار و سیم‌بکسل 8 میلی‌متری برای پروژه‌های 8 نفره رایج و قابل بررسی است، اما در خرید نهایی باید با مدل دقیق زیلابگ، نقشه فلکه و طراحی مکانیکال آسانسور تطبیق داده شود.

درایو VVVF و انکودر

کنترل سرعت این محصول از نوع VVVF/اینورتر در نظر گرفته شده است. موتورهای گیرلس بدون درایو مناسب، کیفیت حرکت قابل قبولی نخواهند داشت؛ چون شتاب‌گیری، کاهش سرعت، توقف در تراز طبقه و کنترل گشتاور همگی وابسته به تنظیمات درایو هستند.

انکودر مطلق در مشخصات ثبت شده و برای سیستم گیرلس مزیت مهمی محسوب می‌شود. با این حال، نوع دقیق انکودر، رزولوشن، پروتکل و سازگاری آن با درایو و تابلو فرمان باید پیش از خرید بررسی شود.

مزایا و محدودیت‌های فنی

مزایا

  • مناسب برای آسانسورهای 8 نفره سبک تا متوسط
  • ساختار گیرلس با صدای کمتر و حذف گیربکس
  • کنترل VVVF برای حرکت نرم و توقف دقیق‌تر
  • برند زیلابگ به‌عنوان برند اروپایی شناخته‌شده در صنعت آسانسور
  • فلکه 240mm و سیم‌بکسل 8mm برای ظرفیت حدود 600 تا 630kg قابل بررسی است
  • وزن حدود 160kg، نصب را نسبت به موتورهای ظرفیت‌بالا ساده‌تر می‌کند

محدودیت‌ها

  • مدل دقیق موتور در عنوان مشخص نشده است.
  • سرعت، توان و روپیگ بر اساس انتخاب اولیه فنی ثبت شده‌اند، نه اطلاعات صریح عنوان.
  • برای پروژه‌های 1.6m/s یا ظرفیت قطعی 630kg باید دوباره بررسی شود.
  • سازگاری درایو، انکودر و تابلو فرمان باید قطعی کنترل شود.
  • قیمت محصول در فایل صفر است و برای خرید واقعی باید استعلام شود.

راهنمای خرید تخصصی موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره

1) ظرفیت 8 نفره را دقیق تعریف کنید

در این فایل ظرفیت 600kg ثبت شده است که از محاسبه 8 نفر × 75kg به دست می‌آید. در بازار ایران، آسانسور 8 نفره گاهی 630kg هم تعریف می‌شود. قبل از خرید باید مشخص شود ظرفیت طراحی پروژه شما 600kg است یا 630kg، چون همین تفاوت می‌تواند روی انتخاب توان، گشتاور و حتی تعداد سیم‌بکسل اثر بگذارد.

2) سرعت پروژه را مشخص کنید

سرعت 1m/s در این فایل به‌عنوان فرض فنی رایج برای آسانسور 8 نفره ثبت شده است، اما در عنوان محصول سرعت نیامده. اگر پروژه سرعت 1.6m/s دارد، توان 4.8kW و دور 159rpm ممکن است کافی یا درست نباشد و باید دوباره محاسبه و با دیتاشیت تطبیق داده شود.

3) مدل دقیق Ziehl-Abegg را از فروشنده بگیرید

زیلابگ چندین خانواده و مدل موتور گیرلس دارد و مشخصات دقیق به مدل وابسته است. پیش از خرید، مدل کامل، پلاک موتور، دیتاشیت، قطر فلکه، تعداد شیار، قطر سیم‌بکسل، گشتاور، جریان، وزن و نوع انکودر را از فروشنده دریافت کنید.

4) تابلو فرمان و درایو را با موتور تطبیق دهید

برای موتور گیرلس، درایو VVVF بخش اصلی کنترل حرکت است. درایو باید با توان، جریان، ولتاژ، نوع انکودر، ترمز و نیاز گشتاور راه‌اندازی هماهنگ باشد. مقدار جریان 8.6A برای انتخاب اولیه مفید است، اما جریان واقعی باید از پلاک موتور خوانده شود.

5) فلکه، سیم‌بکسل و روپیگ را با نقشه پروژه کنترل کنید

در این مشخصات، فلکه 240mm، 5 شیار، سیم‌بکسل 8mm و روپیگ 2:1 ثبت شده است. این ترکیب برای آسانسور 8 نفره رایج و قابل بررسی است، اما باید با نقشه مکانیکال، فضای چاه، زاویه پیچش سیم‌بکسل، تعداد بکسل و محل نصب موتور تطبیق داده شود.

6) شرایط نصب و وزن موتور را بررسی کنید

وزن حدود 160kg معمولاً نسبت به مدل‌های ظرفیت‌بالا ساده‌تر مدیریت می‌شود، اما همچنان برای حمل، نصب، شاسی و سرویس‌پذیری باید فضای کافی وجود داشته باشد. در پروژه‌های بازسازی، مسیر ورود موتور و محل نشستن شاسی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

جمع‌بندی کارشناسی

موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره برای پروژه‌های 8 نفره سبک تا متوسط که به حرکت نرم، صدای کمتر و ساختار گیرلس نیاز دارند، گزینه‌ای قابل بررسی است. مشخصات فعلی، این محصول را با ظرفیت حدود 600kg، سرعت 1m/s، توان 4.8kW، فلکه 240mm، سیم‌بکسل 8mm و روپیگ 2:1 تحلیل می‌کند. با این حال، چون مدل دقیق Ziehl-Abegg در عنوان نیامده، انتخاب نهایی باید حتماً با دیتاشیت، پلاک موتور، نوع انکودر، درایو، ترمز، فلکه و نقشه اجرایی پروژه تطبیق داده شود.

دعوت به اقدام

برای انتخاب دقیق موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره، مدل دقیق، دیتاشیت، ظرفیت، سرعت، روپیگ، فلکه، سیم‌بکسل، درایو و نوع انکودر را بررسی کنید و قبل از خرید قیمت روز را استعلام بگیرید.

تجهیزات اصلی و گران‌قیمت

مقاله و سؤالات متداول

سؤالات متداول

این موتور گیرلس زیلابگ برای چه آسانسوری مناسب است؟

برای آسانسورهای 8 نفره در محدوده حدود 600 تا 630 کیلوگرم و سرعت حدود 1 متر بر ثانیه مناسب‌تر است، البته به شرطی که مدل دقیق و دیتاشیت آن با پروژه تطبیق داده شود.

آیا ظرفیت این موتور 600 کیلوگرم است یا 630 کیلوگرم؟

در فایل، ظرفیت 600kg ثبت شده چون از 8 نفر × 75kg محاسبه شده است. در بازار ایران 8 نفره گاهی 630kg هم در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین ظرفیت نهایی باید با طراحی پروژه و دیتاشیت موتور کنترل شود.

آیا توان 4.8kW قطعی است؟

خیر. توان 4.8kW بر اساس برآورد فنی برای موتور گیرلس 8 نفره با سرعت 1m/s و roping 2:1 ثبت شده است. مقدار قطعی باید از پلاک یا دیتاشیت زیلابگ خوانده شود.

این موتور برای سرعت 1.6m/s هم مناسب است؟

از روی این فایل نمی‌توان قطعی گفت. سرعت 1m/s به‌عنوان فرض انتخاب اولیه ثبت شده است. برای سرعت 1.6m/s باید مدل دقیق، توان، دور، گشتاور، فلکه و درایو دوباره بررسی شوند.

چرا درایو VVVF برای موتور گیرلس مهم است؟

در موتور گیرلس، کنترل حرکت کابین وابسته به درایو است. شتاب‌گیری، کاهش سرعت، توقف نرم و دقت تراز طبقه با انتخاب و تنظیم درست VVVF انجام می‌شود.

قبل از خرید چه مواردی باید از فروشنده گرفته شود؟

مدل دقیق Ziehl-Abegg، دیتاشیت رسمی، پلاک موتور، نقشه ابعادی، قطر فلکه، تعداد شیار، قطر سیم‌بکسل، نوع انکودر، مشخصات ترمز، جریان واقعی، وزن دقیق و شرایط گارانتی باید دریافت شود.

مقاله و تحلیل کامل محصول

معرفی موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره موتور گیرلس زیلابگ 8 نفره یک موتور گیرلس آسانسور برای کاربری‌های سبک تا متوسط است که در این فایل برای آسانسور 8 نفره، ظرفیت حدود 600 کیلوگرم و سرعت تحلیلی 1 متر بر ثانیه بررسی می‌شود. این محصول با توان تقریبی 4.8 کیلووات، گشتاور حدود 288 نیوتن‌متر، فلکه 240 میلی‌متری و کنترل VVVF برای پروژه‌هایی مناسب است که نرمی حرکت، کاهش صدا و حذف…

مطالعه مقاله کامل